Jūsų svetainės tinklaraštis. SEO straipsniai

Tinklaraštis (angl. weblog arba blog) – tai visiems internete prieinamas dienoraštis. Juos galima skirstyti į asmeninius ir teminius. Asmeniniai tinklaraščiai yra panašūs į dienoraščius pastabomis, išgyvenimais, mintimis ir kasdienio gyvenimo nuotykių aprašymais. Teminiai rašomi viena ar keliomis pasirinktomis temomis. Šiomis dienomis verslai tinklaraščius pasitelkia norėdami sukurti ryšį su savo auditorija bei siekdami suteikti daugiau informacijos apie savo veiklą ir siūlomus produktus. SEO straipsnių pagalba padidinsite savo internetinės svetainės matomumą organinėje paieškoje.

Su kiekvienu sukurtu ir optimizuotu straipsniu galite:

  • padidinti savo matomumą organinėje paieškoje;
  • įtvirtinti savo, kaip patikimo šaltinio, patikimumą;
  • laikui bėgant didinti savo svetainės autoritetą.

SEO yra ilgas procesas. Rezultatams pamatyti gali prireikti laiko. Jei norite organinės paieškos matomumo, pozicijų ir srauto, turite įsipareigoti nuosekliai kurti optimizuotą turinį.

„Google” algoritmai nuolat tobulinami, kad kaip sakoma, „…naudingi ir tinkami rezultatai būtų pateikiami per sekundės dalį”. „Naudingi ir svarbūs rezultatai”, kuriuos „Google” bando pateikti – tai turinys, kurį galima rasti visame žiniatinklyje. Šie turinio fragmentai reitinguojami pagal jų naudingumą ir svarbą paiešką atliekančiam naudotojui. O tai reiškia, kad tam, jog jūsų turinys turėtų kokią nors SEO vertę, jis turi būti naudingas paieškos naudotojams. SEO straipsniai yra būtent kas suteikia galimybę tokį turinį kurti.

Kaip kurti optimizuotą turinį?

  1. Atlikite raktinių žodžių tyrimus ir nustatykite temą

Nors jau nustatėme, kad pagrindinis jūsų tikslas turėtų būti į auditoriją orientuoto turinio kūrimas, raktinių žodžių tyrimas yra būtinas siekiant užtikrinti, kad sukurtą turinį būtų galima rasti paieškos sistemose.

  1. Parenkite konspektą ir formatą, kad jį būtų galima optimaliai skaityti

Kurdami konspektą, būtinai suformatuokite pagrindinį turinį taip, kad jis būtų suskirstytas į nedideles dalis.

Interneto skaitytojų dėmesys neįtikėtinai trumpas. Ir jie nesiruošia pasilikti, jei jūsų straipsnį sudaro viena milžiniška pastraipa. Geriausia laikytis 1-2 sakinių ilgio pastraipų, nors nieko blogo, jei jos išsitęs iki 3-4 trumpesnių sakinių. Taip pat norėsite įsitikinti, kad kas 150-300 žodžių įterpiate paantraštes ir (arba) vaizdinę medžiagą, kad dar labiau suskaidytumėte turinį.

  1. Laikykitės temos ir tikslinio raktažodžio

Pradėdami rašyti turinį, nepamirškite, kad svarbu laikytis pasirinktos temos ir tikslinio raktažodžio. Nesistenkite rašyti apie viską ir bet ką viename turinio kūrinyje. Taip pat nebandykite pasirinkti dešimčių raktažodžių. Taip elgdamiesi ne tik sugaišite daug laiko, bet ir neleisite sukurti „naudingiausio ir aktualiausio” turinio savo tema.

  1. Įtraukite atgalines nuorodas visame turinyje

Kadangi „Google” aiškiai nurodė, kad patikimumas yra svarbus SEO veiksnys, nuorodos į atitinkamas, patikimas ir autoritetingas svetaines gali padėti užtikrinti, kad paieškos sistemos jūsų turinį vertins kaip patikimą. Tačiau įsitikinkite, kad žodžiai, kuriuos naudojate nuorodai, iš tikrųjų yra susiję su svetaine, į kurią bus siunčiamas naudotojas.

 

Parašykite komentarą