Svarbiausi daiktai, kurie reikalingi išgyvenimui gamtoje

Laisvalaikis gamtoje gali būti labai malonus. Tačiau šiandien norime pasikalbėti tema apie išgyvenimą gamtoje esant ekstremalioms sąlygoms. Gamtoje tyko daugybė pavojų, kurie gali kelti pavojų jūsų gyvybei. Todėl svarbu būti pasiruošus ir turėti tinkamą įrangą, kai iškylaujate gamtoje. Pateikiame 10 būtiniausių daiktų, kurie padės išgyventi laukinėje gamtoje:

Būtiniausi daiktai reikalingi išgyvenimui

1. Geras peilis – aštrus peilis yra nepakeičiamas įrankis išgyventi laukinėje gamtoje. Jį galima naudoti tokioms užduotims kaip maisto ruošimas, pastogės statymas ir įrankių gamyba.

2. Ugnies šaltinis – ugnies už kūrėjas yra būtinas norint užkurti ugnį laukinėje gamtoje. Jis gali padėti jums sušilti, pasigaminti maisto ir duoti signalą, kad kviečiate pagalbą.

3. Žemėlapis ir kompasas – žemėlapis ir kompasas gali padėti orientuotis kelią į saugią vietą.

4. Pirmosios pagalbos vaistinėlė – pirmosios pagalbos vaistinėlė yra labai svarbi, kai reikia gydyti nedidelius sužeidimus ir ligas, kai esate laukinėje gamtoje.

5. Vandens buteliukas – su savimi turėkite vandens buteliuką, kad laukinėje gamtoje galėtumėte gauti švaraus geriamojo vandens.

6. Maistas – įsidėkite šiek tiek maisto, kad galėtumėte išsilaikyti laukinėmis sąlygomis. Geriausiai rinktis konservuotą produkciją arba sausus kareiviškus davinius.

7. Apranga – dėvėkite aplinkos sąlygoms tinkamus drabužius, kad apsisaugotumėte nuo gamtos stichijų kaip lietus, šaltis ar karštis..

8. Užuovėja – laukinėje gamtoje pasistatykite arba susiraskite pastogę, kad apsisaugotumėte nuo oro sąlygų ir laukinių gyvūnų.

9. Įrankiai – pasiimkite įrankius, kurie padės išgyventi laukinėje gamtoje, pavyzdžiui, kastuvą ar kirvį.

10. Signalizavimo prietaisas – turėkite su savimi signalizavimo prietaisą, kad prireikus galėtumėte išsikviesti pagalbą. Tai gali būti švilpukas arba signalinė raketa.

Išgyvenimo rinkiniai tampa vis populiaresne dovanų idėja

Galite rinktis jau paruoštus dovanų rinkinius ir net juos personalizuoti išgraviruojant vardą. Išgyvenimo rinkiniai  gali būti puiki dovana jūsų gyvenimo draugui ar draugei, mėgstančiam leisti laisvalaikį gamtoje, bet ir  tiesiog padovanoti jį kaip atsargos priemonę nenumatytiems atvejams. Tai ypač aktualu, kuomet turime sudėtingas geopolitines situacijas. Nutikus nelaimei šie reikmenys yra tikras išsigelbėjimas, kuris gali išgelbėti gyvybes.

Dovanų rinkinius, kitas prekes ir platesnius jų aprašymus galite rasti elektroninėje parduotuvėje Front.lt. Ši parduotuvė siūlo viską, ko gali prireikti veiklai lauke – nuo drabužių iki įrangos.

Parašykite komentarą