Kaip žinoti kokio dydžio kreditą galiu gauti?

Asmeninės paskolos skaičiuoklė gali nustatyti jūsų mėnesinę įmoką ir numatomą paskolos išmokėjimo datą. Naudokite šią skaičiuoklę, kad įvertintumėte, kiek galite sau leisti pasiskolinti ir kiek laiko užtruks grąžinti, atsižvelgdami į jūsų kreditą, paskolos sumą ir grąžinimo terminą. Kai žinosite norimą paskolos sumą, normą ir grąžinimo terminą, laikas apsipirkti ir palyginti pasiūlymus. Štai žingsniai, kaip gauti asmeninę paskolą:

Patikrinkite savo kreditą

Peržiūrėkite savo kredito ataskaitą, kad pastebėtumėte visas klaidas ir pašalintumėte jas prieš kreipdamiesi.  Išankstinė kvalifikacija. Daugelis skolintojų leidžia iš anksto gauti kvalifikaciją, kad pamatytumėte apskaičiuotas palūkanų normas, nedarant įtakos jūsų kredito balui. Išankstinės kvalifikacijos metu pateiksite pagrindinę informaciją, tokią kaip užimtumo statusas ir metinės pajamos, taip pat savo skolinimosi priežastį ir prašomą paskolos sumą.

Palyginkite skolintojus

Paskolos metinė procentinė norma, mokesčiai ir mėnesinė įmoka dažniausiai yra svarbiausios palyginimo savybės. Jei turite du konkurencingus paskolos pasiūlymus, apsvarstykite kitas paskolos funkcijas, pvz., finansavimo laiką, mokėjimo lankstumą ir specialias privilegijas, pvz., apsaugą nuo nedarbo.

Jei esate pasirengęs imti asmeninę paskolą, atlikite šiuos keturis veiksmus:

  • Tyrinėkite ir palyginkite skolintojus. Būtinai ieškokite informacijos ir palyginkite kuo daugiau asmeninių paskolų teikėjų, kad rastumėte jums tinkamą paskolą.
  • Atsižvelkite ne tik į palūkanų normas, bet ir į grąžinimo sąlygas, visus skolintojo taikomus mokesčius ir tinkamumo reikalavimus.
  • Pasirinkite paskolos variantą. Palyginę skolintojus, išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį asmeninių paskolų variantą.
  • Užpildykite paraišką. Pasirinkę skolintoją, turėsite užpildyti visą paraišką ir pateikti visus reikalingus dokumentus, pvz., mokesčių deklaracijas arba mokėjimo pažymas.

Asmeninės paskolos finansavimo laikas paprastai yra maždaug viena savaitė, nors kai kurie skolintojai paskolas finansuos iškart tą pačią arba kitą darbo dieną po patvirtinimo. Asmeninės paskolos paprastai svyruoja nuo 600 eurų iki 100 000 eurų ar daugiau, priklausomai nuo skolintojo. Tačiau suma, kurią jums iš tikrųjų patvirtins, priklausys nuo jūsų kredito, taip pat nuo jūsų pajamų ir esamos skolos. Atminkite, kad skolintojai gali turėti griežtesnius reikalavimus didelėms paskolos sumoms. Daugiau informacijos rasite https://www.bobutespaskola.lt/kreditai.

Parašykite komentarą