Vandens slėgis nukrito? Padės vandens nugeležinimo filtrai

Vanduo mūsų namuose yra svarbiausias elementas pradedant nuo to, kiek išgeriame vandens, kiek suvartojama buityje ir, kiek jo sunaudoja prietaisai mūsų namuose: skalbyklės, indaplovės, prausiamės duše ar vonioje. Jei norime ir siekiame išvengti visų naudojamų prietaisų gedimo, svarbu atsižvelgti į savo vartojamo namuose vandens kokybę.

Vandens kokybės kitimui įtakos turi daugybė veiksnių (statybos, žemės ūkis, gyvulininkystė, oro kaita, gedimai, lūžiai, seni vamzdynai, remontai, kasinėjimai), o pastebėti suprastėjusį vandenį kartais ir nėra taip lengva, jei tai nėra akivaizdu, kaip jo spalva, labai nemalonus kiaušinio, sieros kvapas, o ypač sumažėjęs vandens slėgis. 

Kokybiški vandens filtrai Aquafilter.lt

Kas mažina vandens slėgį?

Vandens slėgio kritimą gali sukelti šiukšlės, pvz., purvas, smėlis, riebalai, maisto atliekos arba pašaliniai, smulkūs daiktai, jų nuolaužos. Teršalai gali užkimšti vamzdžius, mineralų kaupimasis laikui bėgant užkemša vamzdžius ir dėl to sumažėja vandens slėgis, vanduo turi mažiau vietos pratekėti.  

Stambesnės šiukšlės, atsiradusios vamzdynuose valomos jau tik santechnikų pagalba, tačiau rūdys dėl pernelyg didelio geležies kiekio vandenyje gali būti pašalinamos ir su kita įranga – tai vandens nugeležinimo filtrai. 

Kokią funkciją atlieka vandens nugeležinimo filtrai? 

Vandens nugeležinimo filtrai pašalina dėmes, sumažina teršalus ir išvalo vandenį, pašalina įvairias nuosėdas, taip pat pašalina net 20–40 mikronų nuosėdas, todėl vanduo yra grynas ir švarus. 

Vandens nugeležinimo filtrai veikimo principas labai paprastas: vandens nugeležinimo filtrai turi automatinį valdiklį, kuris inicijuoja regeneracijos ciklą, atsižvelgiant į vandens kiekį, praeinantį per sistemą, ir panaudotų dienų skaičių. Šio proceso metu įstrigusios dalelės išplaunamos, todėl namo savininkui tereikia jas patikrinti du kartus per metus, kad įsitikintų, jog jos tinkamai veikia. 

Daugumoje vandens nugeležinimo filtrų nenaudojami chemikalai, o vietoje to yra naudojamas ozonas, nes jis yra ekologiškas ir paprastas naudoti, todėl dėl pakitusių vandens savybių nerimauti nevertėtų, šiuolaikinės technologijos užtikrina saugų ir švarų vandenį jūsų namuose, darbe ar net gamyboje. 

Apsilankykite: Aquafilter.lt

Švara visur 

Vandens nugeležinimo filtrai – tai ne tik sveikesnio vandens, bet ir švaros priemonė. Jei vis sukate galvą, kodėl jūsų balti drabužiai nebe tokie balti kuomet juos įsigijote, nors ir laikotės visų skalbimo nurodymų, tai jau indikuoja apie jūsų vandens prastą kokybę. Tačiau tai nėra sudėtinga ištaisyti kartu su vandentvarkos specialistų pagalba ir tinkamos įrangos pasirinkimu. 

Parašykite komentarą