Ka veikti Klaipėdos miesto svečiams su nedideliu biudžetu?

Klaipėda tai miestas pilnas kultūros, naktinio gyvenimo ir įvairių pramogų. Šiandien trumpai apžvelgsime ką nuveikti, bei į ka atkreipti dėmesį miesto svečiams, kad atostogos būtų nepakartojamos, net ir su nedideliu biudžetu.

Pasirink tinkamą transportą

Labai svarbu atvykus į Klaipėda pasirūpinti transportu. Šis pajūrio miestas yra trečias pagal dydį, todėl suprantama jog kamščių ir spūsčių gatvėse neišvengsite. Vietiniai nesumeluotu jog atėjus vasarai mieste žmonių padaugėja dvigubai, lygiai taip pat apsunksta ir eismas gatvėse ar viešuosiuose transportuose. Sprendimas nenorintiems laukti kamščiuose ar kaisti automobiliuose– motorolerio nuoma Klaipėdoje. Su šia motorine transporto priemone galėsite be didelio vargo nuvykti į visas rekomenduojamas vietas, o ir kurui išleisite ženkliai mažiau nei važiuojant automobiliu.

Lankytini parkai Klaipėdoje

Jei pasinaudojote mūsų patarimų išsinuomoti motorolerį, toliau galima galvoti kur nuvykti. Viena iš nuostabių Klaipėdos miesto vietų – skulptūrų parkas. Ši vieta unikali tuom, jog rasite begalę įvairių skulptūrų, kurios džiugina miesto svečius savo formomis, raštais, bei paslėptomis mintimis. Prie kiekvienos figūros rasite QR kodą, kurio pagalba sužinosite visą naudingą informaciją apie kiekvieną skulptūrą, kurių yra labai daug, tad laiką planuokitės atsakingai.

Jei nedomina skulptūros, nenusiminkite, visai netoliese yra kitas nuostabaus grožio Kar Kar parkas. Tai vieta tiek ramybės pasiilgusiems žmonės, tiek ekstremalių pojūčių entuziastams. Čia jūsų laukia trasos medžiuose, kurias įveikti yra nemažas iššūkis, net ir fiziškai pasiruošusiems žmonėms.

Miesto pasididžiavimas – senamiestis

Vietiniai neleis sumeluos – mes turime nepakartojamo grožio senamiestį. Baltų burių miestas kasmet pritraukia minias žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių vien tik tam, kad apsilankyti šioje miesto dalyje. Visiems rekomenduojame pasivaikščioti sutvarkytais Danės upės takais ir aplankyti tokius objektus kaip Meridianas ( laivas- restoranas) ar 2022 vasarą atplukdytas karinis laivas. Dienos metu senamiestis yra pilnas kultūros, tačiau atėjus vakarui čia verda tikras didmiesčio naktinis gyvenimas, su savo paslaptimis. Kaip Klaipėdiečiai mėgsta sakyti – kas vyksta naktį centre, ten ir pasilieka.

 

Palydėk ar pasitik saulę Baltijos Jūroje

Su išsinuomotu motorolerių be didelio vargo pasieksite vieną pagrindinių ir lankomiausių vietų Klaipėdoje, tai nuostabioji Baltijos Jūra. Šis miestas žavus tuom, jog turime begalę vietų kur galima pasitikti ar palydėti saulę kopose. Tai būtų Melnragės pirmasis ir antrasis pliažas, Molas, Olando kepurė ir dar daug nepaminėtų vietų. Norintiems ramybės ir pabūti atokiau nuo žmonių, tereikia pasukti į bet kurį miško takelį, nusidriekusi pagal Jūrą ir kaip mat atsidursite vietoje kurioje nebus žmonių ir galėsite romantiškai leisti vakarą.

Patarimas iš vietinių lūpų

Jei turite daugiau laiko, nuoširdžiai rekomenduojame motorolerių persikelti į smiltynę ir nuvykti į Juodkrantę ar Nidą. Keliaujant su minėta transporto priemone kelionė bus ženkliai mažesnė, pabrėžiame, ženkliai mažesnė. Keliaujant motoroleriu, taršos mokesčiai yra žymiai mažesni nei automobiliu, o ir kuro sąnaudos yra žymiai mažesnės, nei keliaujant automobiliu. Gražaus poilsio svečiams linki Klaipėdos miesto gyventojai!

Parašykite komentarą