Prezervatyvai vis dar išlieka viena populiariausių apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų priemonė visame pasaulyje. Šiandien jų pasirinkimas tikrai didžiulis ir dažnai pasimetame priėję prie apsaugos priemonių lentynos vaistinėje ar prekybos centre. Gamintojų daug, prezervatyvų rūšių, dydžių bei spalvų  – visa galybė. Ir visa tai tam, kad būtų patenkinti kiekvieno iš mūsų poreikiai bei suteiktas maksimalus malonumas.

Prezervatyvai Durex gaminami jau beveiki šimtas metų. Ši kompanija buvo įkurta 1915 metais Jungtinėje Karalystėje, o gaminti prezervatyvai buvo pradėti šiek tiek vėliau. Jie greitai išpopuliarėjo daugelyje šalių ir neužleidžia lyderių pozicijos, nes užima net 30 % visos rinkos. Taip nutiko tikrsiausiai dėl to, kad šios įmonės produktai yra gaminami pagal aukščiausius standartus ir tik iš pačios geriausios kokybės žaliavų. Vien ištarus žodį “prezervatyvas” daugeliui jis asocijuojasi būtent su Durex kompanija. Įmonės moto atsispindi ir pavadinime – „Patvarumas Patikimumas Tobulumas” (angl. „Durability Reliability Excellence”). Būtina pažymėti, kad šios kompanijos gaminami prezervatyvai yra itin kruopščiai testuojami skirtingais būdais. Įsivaizduokite, jog jei nors vienas vienintelis mėginys bent viename iš bandymų pripažįstamas netinkamu, tai iš gamyklos neišvežama visa partija (net iki 432 tūkst. prezervatyvų).

Aišku ir prezervatyvai Durex pasižymi plačiu asortimentu bei įvairove. Jie skirtis gali savo dydžiais, formomis, paviršiais, tekstūromis, kvapais, spalvomis, skoniais ar net būti šviečiantys. Žinoma, pagrindinis išskirtinumas yra ir vis kitoks lubrikavimas. Tad jei tik norėsite kuo natūralesnio malonumo, rinkitės iš vieno didžiausio lyderio gamintojo prekių – Durex prezervatyvus. Jie tikrai yra labai ploni (gali būti net mažiau nei pusė  milimetro dydžio, t.y. pvz.: 0,055 mm) bei itin minkšti. Prezervatyvai taip pat turi specialios formos galvutes. Tai reiškia, kad bus nedidelis išplatėjimas lengvam užmovimui ir dar didesniam porų jautrumui.

Taigi tikriausiai jau būsite žinoję, kad prezervatyvai Durex ne tik atlieka pagrindinę apsauginę funkciją nuo neplanuoto nėštumo, bet taip pat ir yra labai lengvai pasiekiami visoje Lietuvoje ar net siunčiami į užsienį, jeigu gyvenate svetur. Dėl išvaizdžių pakuočių juos nesunkiai rasite prekybos vietų lentynose ar internetinėse parduotuvėse.

 

Parašykite komentarą