Ką verta žinoti apie medines parketlentes

Neabejojama, kad medinės grindys yra viena iš populiariausių pasirinkimų montuojant jas namuose, biure ar kitose įstaigose. Kadangi medienos raštų yra įvairių, jas nesunku derinti prie kitų interjero detalių. Medinės parketlentės patalpai sukuria jaukumo, šiltumo jausmą bei kambarį daro išskirtinį. Tad ką reikėtų žinoti apie šios rūšies parketlentes, kuo jos ypatingos, kokie yra jų montavimo būdai ir kur geriausia jas įsigyti?

Kodėl verta rinktis medines parketlentes?

Medinės parketlentės pasižymi didele pasiūla, galima rinktis iš įvairiausių raštų, dizaino, spalvų, dydžių, jos pasižymi dideliu stabilumu ir jas gana nesunku sumontuoti. Jų privalumas ir tas, kad jos gali būti montuojamos ant šildančių grindų (ne visos rūšys, tad prieš jas įsigyjant reikėtų šios informacijos pasiklausti parduotuvės atstovo). Kadangi jos gaminamos iš natūralios medienos, jų išskirtinumas tas, kad kiekvienas raštas, šakų išsišakojimas, rievių piešiniai yra individualūs ir tai tokias grindis padaro unikalias. Šias parketlentes taip pat verta rinktis, nes jos yra ilgaamžės, bei atsparios drėgmei ir temperatūrų skirtumui, jų priežiūra nėra sudėtinga.

Kaip montuoti medines parketlentes?

Galima išskirti du pagrindinius montavimo būdus, tai yra slankiojantis būdas ir klijuojamas prie pagrindo. Išskirti, kuris būdas yra geriau negalime, nes tai individualus dalykas ir kiekvienas renkasi tą, kuris yra patogiau arba vadovaujasi tuo, kokios yra rekomendacijos montuojant vienas ar kitas grindis. Montavimas slankiojančiu būdu reiškia, kad parketlentės yra tvirtinamos viena prie kitos ir netvirtinamos prie pačio pagrindo. Pasirinkus šį klojimo būdą privalu žinoti, kad prieš klojant parketlentes, svarbu po jomis patiesti natūralų kamštį, kuris sulaiko žingsnių garsus. Pasirenkant klijuoti prie pagrindo reikia įsitikinti, kad pagrindas yra lygus ir taip pat reikia pasidomėti, kokius klijus pasirinkti. Bet kuriuo atveju, šiems abiems montavimo būdams svarbu, kad grindų pagrindas būtų lygus, švarus ir sausas. Jei manote, kad patys nesugebėsite susidėti šios rūšies grindis, visada pravartu kreiptis į specialistus, kurių pagalba grindys bus sumontuotos greitai ir kokybiškai.

Kur įsigyti medines parketlentes?

Medinių parketlenčių gausa yra begalinė, bet kokybiškiausias jas galite įsigyti internetinėje parduotuvėje linea.lt . Platus suomiškų, prancūziškų ar itališkų parketlenčių pasirinkimas leis išsirinkti kiekvienam. Galėsite rinktis iš įvairių raštų, storių ir spalvų. Šioje parduotuvėje kokybės ir kainos santykis yra garantuotas. Tad jei dar neišsirinkote medinių parketlenčių, nedvejodami užsukite čia.

 

 

 

 

Parašykite komentarą