Turite sunkumų išsirinkti dvigulę lovą?

Lova – vienas pagrindinių miegamojo akcentų, kurio išsirinkimas reikalauja daugiausia dėmesio, nes nuo to priklauso kokybiškas miegas, kuris užtikrins gerą savijautą, nuotaiką, padės tinkamai pailsėti ir užtikrins gerą gyvenimo kokybę. Tačiau išsirinkti miegamojo lovą nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač, jei lovoje miega du žmonės, nes tada reikia derintis vienas prie kito, kad abiems miego kokybė būtų puiki. Dvigulės lovos yra įvairiausių modelių, spalvų, visos atrodo pakankamai geros ir patogios, tad kaip išsirinkti?

Svarbios detalės renkantis dvigulę lovą

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį, koks yra jūsų miegamojo kambario dydis. Jei miegamasis yra mažesnis, tai natūralu, kad ir dvigulė lova turėtų būti mažesnė, nes reikia palikti pakankamai vietos praėjimui. Na, o jei jūsų kambarys yra gan erdvus, tada galite pirkti kuo platesnę lovą. Kitas svarbus dalykas yra lovos kokybė. Juk svarbu, kad miegotumėte patogiai, lova negirgždėtų ir neklibėtų. Tad aukščiausios kokybės lovas galite rasti internetinėje parduotuvėje Guru Baldai . Čia puikus kainos ir kokybės garantas leis išsirinkti puikios kokybės ir ilgai tarnaujančias lovas. Tad išsirinkus kokybišką dvigulę lovą ir gerą čiužinį galėsite mėgautis pačiu kokybiškiausiu miegu netrukdydami savo partneriui.

Dvigulės lovos kiekvienam atvejui

Kaip žinia, dvigulių lovų pasirinkimas yra labai didelis. Ne tik galima rinktis pagal dizainą, spalvą, ar medžiagą, iš kurios ji pagaminta, bet ir pagal lovos išmatavimus. Dažniausiai galima surasti tokius lovos išmatavimus: pagal plotį – 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm ir 220 cm, pagal ilgį – 190 cm, 195 cm, 200 cm. Dažniausiai renkamiesi lovos dydžiai yra 160 cm arba 180 cm x 200 cm. Tad labai svarbu žinoti, koks yra jūsų kambario dydis, kad būtų galima pritaikyti tinkamą lovą, kuri tiktų tiek dydžiu, tiek dizainu ar spalva.

Kitos svarbios detalės renkantis miegamojo lovą

Renkantis dvigulę lovą, ne ką mažesnė detalė yra jos dizainas. Tad verta atkreipti dėmesį koks yra kambario dizainas ir pagal jį derinti miegamojo lovą. Kitas dalykas būtų lovos galvūgalis. Svarbu išsirinkti tokį, kuris jums patogus. Galima rinktis iš tokių variantų: status, šiek tiek gulsčias arba lova gali būti iš vis be galvūgalio. Kitas, ne ką mažiau svarbus dalykas yra lovos aukštis. Jei esate žemesnio ūgio, galite rinktis žemesnę lovą, taip bus lengviau išlipti į įlipti į ją. Žemesnę lovą galite rinktis, jei turite mažų vaikų ir jie miega jūsų lovoje. Tada mažesnė tikimybė susižeisti, jei jie iškristų iš lovos. O jei esate aukštesni, tuomet dėl patogumo reikėtų rinktis aukštesnes lovas.

Parašykite komentarą