Dažnai žmonės nesupranta, ar reikia naudoti veido toniką ir kaip jį naudoti. Prieš drėkinant ir naudojant veido prausiklį, veido tonikas yra greitai susigeriantis skystis, kuris padeda pašalinti nešvarumų perteklių, aliejaus ir makiažo pėdsakus, koreguoti ir subalansuoti odos pH, kad idealus šiek tiek rūgštus pH būtų apie 5,5. Dažnai odos pH tampa per rūgštus, todėl tonikas padeda jį sumažinti. Kitaip tariant, veido tonikas kruopščiai nuvalo odą ir padeda pašalinti susikaupusias negyvas odos ląsteles. Padėdamas išvalyti ir uždaryti poras bei subalansuoti pH, jis ypač naudingas į spuogus linkusiai odai.

Toniko pasirinkimas pagal odos tipą

Visų pirma, svarbu visada naudoti veido toniką be alkoholio. Kiti ingredientai turėtų būti parenkami pagal jūsų odos tipą.

Odai, linkusiai į spuogus veido tonikai puikus pasirinkimas Rinkitės toniką be alkoholio su alfa hidroksi rūgštimi (AHA). Tai paliks jūsų odą švarią ir spindinčią be pleiskanų. Kelias sekundes trunkantis švelnus dilgčiojimas leis jums žinoti, kad jo pH lygis yra tinkamas ir yra šiek tiek rūgštus. Ši rūgšties forma yra švelni net jautriai odai, skirtingai nei dirginantys ingredientai, tokie kaip retinoidai.

Salicilo rūgštis dažnai rekomenduojama kaip veido tonikas, skirtas spuoguotai odai. Tačiau šis ingredientas gali būti atšiaurus ir dirginantis, ypač jautriai odai.

Kiti ingredientai normaliai ir mišriai odai gali būti kofermentas Q10, hialurono rūgštis, glicerinas ir vitaminas C.

Nors eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai buvo reklamuojami siekiant suteikti jiems „natūralumo“ ir „naudingo jums“ jausmą, šie ingredientai gali sudirginti odą, todėl geriau to vengti.

Kaip naudoti veido toniką?

Pradėkite valydami veidą švelniu valikliu, skirtu jautriai odai, tinkančiu jūsų odos tipui. Rinkitės be šiurkščių ploviklių, tokių kaip natrio laurilsulfatas ir kvapiųjų medžiagų.

Sudrėkinkite vatos tamponą alkoholio neturinčiu toniku ir ištepkite juo veidą.

Leiskite jam išdžiūti.

Jei turite mišrią ar riebią odą, dieną ir naktį galite naudoti toniką be alkoholio. Sausai odai geriausia naudoti tik vieną kartą per dieną, naktį.

Visada naudokite savo odos tipui pritaikytą drėkinamąjį kremą.

Parašykite komentarą