Verta investuoti į brangesnį apatinį trikotažą, nes firminis apatinis trikotažas siuvamas iš kokybiškų medžiagų, laikantis griežtų reikalavimų, kruopščiai apskaičiuojant raštus, gaminiai bus šiek tiek brangesni, bet jais galėsit džiaugtis kur kas ilgiau negu įprastais apatiniais.

Kaip išsirinkti apatinį trikotažą?

Apatinio trikotažo spalva turėtų derėti prie viršutinių drabužių spalvos. Kontrastai tarp viršutinių ir apatinių rūbų gali atrodyti vulgariai. Kiekviena moteris savo drabužių spintoje, turi turėti kūno spalvos apatinius, gerai  būtų turėti kelis ir skirtingų atspalvių: šviesesnius  ir tamsesnius. Po peršviečiama baltą palaidinę, liemenėlė turi būti kūno spalvos, o ne balta. Klasikinius baltus apatinius galima vilkėti tik po neperšviečiamais baltais viršutiniais rūbais. Po aptemptą trumpą suknelę, patartina vilkėti figūrą formuojantį trikotažą, tuomet jums suteiks grakštų siluetą ir atrodysit puikiai. Renkantis liemenėles, svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir formą, jeigu krūtinė maža tiktų trikampio formos su kaušeliais, jeigu krūtinė didelė, rinkites uždara, tankaus  audinio liemenėlę. Jeigu kaušelio kraštas įsirėžia į krūtinę, reiškia neteisagai pasirinkta forma, o ne dydis, liemenėlė bus patogi jeigu teisingai sureguliuosit petnešėles, taip pat apatinius galima rinktis ir pagal atskirą savo kūno dalį, kurią norėsite užmaskuoti ar paryškinti.

Figūrą formuojančių apatinių kompresijos lygiai

Figūrą formuojantys apatiniai skirstomi pagal kompresijos lygius: lengvas, vidutinis, stiprus  ir neformuojantis. Lengvas- priglunda prie odos, nepersišviečia ir nežymiai mažina kūno apimtis. Vidutinis- priglunda stipriau, suspaudžia apvalesnes kūno linijas. Stiprus- stipriai priglunda prie odos ir išlygina kūno linkių nelygumus, mažina kūno apimtis. Neformuojantys- švelniai priglunda, tinka dėvėti po lengvais viršutiniais drabužiais. Moterys kasdienai nešioti dažniausiai pasirenka silpnos arba  vidutinės kompresijos apatinius, nes juos patogu nešioti ilgesnį laiką, jie nepastebimi po plonais viršutiniais drabužiais. Šventinėms progoms pasirenkami stiprios kompresijos apatiniai. Jeigu jums reikia, kad apatiniai nepersišvietų ir puikiai atrodytų ploni viršutiniai rūbai, galima rinktis lengvo ir vidutinio formavimo apatinius.

Parašykite komentarą