Virtuvė, tai patalpa, kurioje yra daugiausiai skirtingų paviršių ir buitinių prietaisų: virtuvinės spintelės, viryklė, orkaitė, šaldytuvas ir kt. Kiekvienam paviršiui reikalinga švara ir tvarka, o kad palaikyti idealią higieną reikia naudoti kokybiškas valymo priemones.

Orkaitės priežiūra

Jeigu orkaitė valoma dažnai, tuomet užteks vandens ir sodos, tačiau jeigu užterštumas yra didesnis bus   reikalingas orkaičių valiklis arba riebalų valiklis, su kuriuo galima nuvalyti ir kitus paviršius, o kad riebalai neįsigertų, patariama orkaitę valyti po kiekvieno kepimo.

Kavos aparato nukalkinimas

Aparato nukalkinimas priklauso nuo vandens kokybės ir prietaiso eksplatavimo dažnumo. Priklausomai nuo aparato modelio, prietaisas pats informuoja specialiu šviesos indikatoriumi, kad  reikalingas nukalkinimas. Kavos aparato nukalkinimą galima  atlikti patiems, naudojant nukalkinimo skystį.

Indų plovimo ir indaplovių priežiūros priemonės

Kad indaplovė gerai veiktų ir tinkamai plautų indus, reikalingos indų plovimo ir priežiūros priemonės: indaplovių druska, indaplovių tablėtės indų plovimui, indaplovių skystis indų skalavimui.

Vienkartiniai rankšluosčiai

Vienkartiniai rankšluosčiai yra naudojami kasdieniniame gyvenime, virtuvėje ir vonioje, biuruose ir grožio salonuose, jie yra skirti higienai ir daiktų švarai prižiūrėti. Naudojant vienkartinius rankšluosčius nebereikės, plovimo, dezinfekavimo, o tiesiog  panaudotus išmesti. Jie gaminami ritinėlių ir pakuočių tipo, gali būti naudojami tiek asmeniniam naudojimui, tiek viešai, gerai sugeria drėgmės perteklių ir gali būti dviejų ar trijų sluoksnių, jų kaina priklauso nuo popieriaus sluoksnių skaičiaus. Rankšluosčiai pagaminti iš celiuliozės ar makulatūros, dažnai būna spalvoti: mėlynos, rožinės, žalios spalvos ir kaina jų pigesnė. Vienkartiniai rankšluosčiai baltos spalvos ir be cheminių sudedamųjų dalių ir aukštos kokybės, jie dažniausiai naudojami grožio salonuose, estetinės chirurgijos klinikose.

Popierinių  rankšluosčių laikikliai

Popierinių rankšluosčių laikikliai gali būti atviri arba uždari.  Atviras laikiklis dažnai naudojamas namuose arba biurų virtuvės zonoje. WC kambariuose rekomenduojami uždari rankšluosčių laikikliai, šie laikikliai naudojami viešuosiuose tualetuose, baruose degalinėse, prekybos centruose ir pan. O esant dideliam vartotojų kiekiui  aptarnauti, patariama  rinktis popierių dozuojančius laikiklius.

Parašykite komentarą