Nesvarbu, ar ieškote būdo, kaip padidinti produktyvumą naudodami švarų stalą, ar sukurti sveiką biuro erdvę, žinodami efektyviausius darbo vietos valymo patarimus užtikrinsite, kad biuro aplinka bus švari ir tvarkinga.

Išvalykite IT įrangą

Jūsų IT įranga turi daug srauto tiek iš jūsų, tiek iš kolegų, todėl svarbu, kad šie elementai būtų švarūs. Dažnas naudojimas taip pat reiškia, kad juose gali būti bakterijų, kurios lengvai plinta. Paprastos dezinfekuojančios servetėlės ​​gali palaikyti IT įrangos švarą. Tačiau taip pat rekomenduojama juos dažnai giliai valyti kartu su kitomis biuro vietomis, kad būtų išvengta galimo COVID-19 plitimo.

Nuvalykite grindis

Grindų švara yra labai svarbi, ypač intensyvaus judėjimo erdvėse. Ant grindų gali lengvai susikaupti dulkės, bakterijos ir daug galimų mikrobų, kurie plinta iš išorinio pasaulio. Taip pat yra galimybė, kad ant grindų išsilieja maistas ir gėrimai, kurie gali pernešti bakterijas ir ligas. Gilus valymas balikliu dažniausiai yra veiksmingiausias kietų paviršių valymo būdas, o kilimus galima valyti garais, kad jie būtų nepriekaištingi.

Nevalgykite prie savo darbo stalo

Valgant prie savo darbo stalo kyla daugiau problemų tiek dėl valymo, tiek dėl higienos. Be to, tai trukdo jūsų biuro patalpų funkcionalumui. Niekas nenori savo darbo vietoje rasti seno, supelijusio maisto, todėl tinkamas būdas išspręsti šią problemą yra vieta skirta valgymui.

Naudokite oro gaiviklius

Oro gaivikliai jūsų darbo vietoje ar aplink ją yra naudingi, kad jūsų erdvė kvepėtų maloniai ir gaiviai. Tai sukuria teigiamą atmosferą ir padeda užmaskuoti bet kokius iš šiukšliadėžių sklindančius kvapus. Šiltesniu oru taip pat laikykite atvirus langus.

Pasamdykite profesionalią valymo įmonę

Patalpų valymas samdant profesionalią vaymo įmonę, gali būti geriausias pasirinkimas.  Įmonės siūlo daugybę privalumų, nes galite rezervuoti tiek laiko, kiek jums reikia. Nuo karto per savaitę iki vieno karto per mėnesį galite naudotis valymo ekspertų paslaugomis, kurie žino geriausius produktus, kad jūsų erdvėje nebūtų mikrobų.

Reguliariai plaukite rankas

Būtina, kad rankos būtų švarios, ypač pandemijos metu. Jei einate į tualetą, įsitikinkite, kad kruopščiai nusiplaukite rankas. Be to, dažnai dezinfekuokite jas. Ant kiekvieno stalo laikykite nešiojamą rankų dezinfekavimo priemonę ir įsitikinkite, kad viešose vietose yra didelės talpos dezinfekavimo priemonių. Tai padeda sumažinti infekcijos plitimą sau ir kitiems.

Parašykite komentarą