Kaip įsigyti kokybiškus baldus?

Nesvarbu, ar ieškote akcentinio elemento, ar norite įrengti visus savo namus, jūs norite pirkti baldus iš mažmenininko su tvirtu gaminių asortimentu. Kelias valandas tyrinėjote geriausias vietas baldams įsigyti, atidžiai įvertindami kiekvieną mažmenininką dėl įvairovės, grąžinimo politikos, mokėjimo galimybių ir pristatymo laiko.

Kiekvienas gali atpažinti įplyšimą, įbrėžimą ar dėmę ant naujo baldo arba nuspręsti, ar jam patinka tam tikra spalva, net neturėdamas specialių žinių. Tačiau nuspręsti, ar baldas bus kokybiškas dvejus metus ar dvidešimt – vien pažiūrėjus – yra sunkesnis dalykas.

Mediniai baldai

Tiesą sakant, kietmedis reiškia tik „iš lapuočių medžio“, o spygliuočių mediena reiškia „iš spygliuočių“, o kai kurios kietmedžio rūšys (pvz., drebulė) yra minkštesnės nei kai kurios spygliuočių. Ant atvirų paviršių norite, kad mediena būtų pakankamai atspari įbrėžimams. Tai galite pakankamai lengvai patikrinti, pabandę nagu nubrėžti ploną liniją per medieną, jei atsiranda įdubimas, baldas ilgai neatlaikys. Patikrinkite, ar medienoje nėra mazgų, net ir ant neapsaugotų dalių; visi mazgai yra jautrūs įtrūkimams. Kai kurie medžiai, pavyzdžiui, pušis, yra „mazgesni“ nei kiti, todėl yra mažiau paklausūs.

Struktūriškai tinka bet kokia medžio masyvo arba tvirta fanera. Jei pasirinkote fanerą, ieškokite bent devynių sluoksnių. Fanera – plonas aukščiausios kokybės medienos gabalas, dengiantis prastesnės kokybės medienos gabalą – dažnai naudojamas net ir labai kokybiškuose balduose. Kol pagrindas yra medžio masyvo arba faneros, vienintelis faneros trūkumas yra tas, kad jis riboja elemento apdailos skaičių.

Bendra konstrukcija yra pagrindinis kokybiškų baldų veiksnys

Viskas, kas laikoma kartu su kabėmis ar vinimis, yra menka konstrukcija. Taip pat, jei jis priklijuotas ir matote klijus tuomet baldas gali būti nekokybiškas. Kaiščiai (mediniai kaiščiai, įkišti į dvi priešingas skyles) yra geri, kaip ir varžtai, kurie garantuoja baldo ilgaamžiškumą.

Baldų pirkimas internetu

Ar kada nors internete radote mėgstamą baldą, bet per daug bijojote nuspausti mygtuką pirkti? Baldų pirkimas internetu yra visiškai kitoks žaidimas nei pirkimas parduotuvėje. Apsipirkti internetu galite greitai ir lengvai. Užsukite į patoguspirkimas.lt ir raskite sau kokybiškus baldus.

 

Parašykite komentarą