Kaip išvengti klaidų žaidžiant pokerį?

Pokeris yra sudėtingas žaidimas, kuriame reikia derinti strategiją, matematiką ir sėkmę. Daugelį žmonių gąsdina mintis, kad žaisti pokerį yra sudėtinga, tačiau taip nėra. Jei jus domina pokeris, bet nežinote, nuo ko pradėti, pokerioforumas.lt gali jums padėti. Aptarsime kai kurias dažniausias naujų žaidėjų daromas klaidas ir pateiksime patarimų, kaip žaisti protingiau ir išvengti klaidingų žingsnių.

Žaisti per daug rankų

Viena didžiausių klaidų, kurias gali padaryti naujas pokerio žaidėjas, yra žaisti per daug rankų. Patyrę žaidėjai paprastai sužaidžia tik 20-25 % išdalytų rankų. Norėdami padidinti savo galimybes laimėti, sutelkite dėmesį į tai, kad prieš flopą (pirmąsias tris kortas) žaistumėte tik aukščiausios kokybės rankas, pavyzdžiui, kišenines poras arba tūzo ir karaliaus kombinacijas. Tai gali atrodyti nelogiška, tačiau dažniau atmesdami kortas ilgainiui būsite geresnėje padėtyje.

Emocijos

Pokeris yra emocinis žaidimas – lengva pasinerti į akimirką ir leisti, kad emocijos užvaldytų jus. Tačiau svarbu prisiminti, kad tai nėra gerai, kai kalbama apie pokerį. Kai emocijos užvaldo jus, esate linkę priimti neracionalius sprendimus, kurie ilgainiui gali lengvai kainuoti pinigų. Geriausias būdas išvengti emocijų žaidžiant pokerį – apsišarvuoti kantrybe ir prireikus giliai įkvėpti.

Strategijos neturėjimas

Dar viena dažnai naujų žaidėjų daroma klaida – prieš pradedant žaidimą neturėti strategijos. Jei norite sėkmingai žaisti pokerį, svarbu, kad prieš pradėdami kiekvieną raundą ar žaidimą žinotumėte, kokių rankų turėtumėte ieškoti ir kokius statymus atlikti. Taip pat padės, jei žinosite, kada nusimesti arba kelti statymus, atsižvelgiant į tai, kokios kortos rodomos ant stalo. Strategijos turėjimas padės jums įgyti pranašumą prieš kitus žaidėjus, kurie galbūt jos neturi.

Nežinomybė baugina – tačiau viską galima išmokti

Kai kurie žmonės mano, jog pokeryje tiek daug taisyklių ir strategijų. Tačiau, pasitelkęs šiek tiek praktikos ir kantrybės, laikui bėgant kiekvienas gali tapti pokerio meistru. Rekomenduojame perskaityti daugiau informacijos bei knygų apie žaidimą. Taip pat siūlome stebėti patyrusius žaidėjus ir mokytis, kaip jie elgiasi su kiekvienu padalinimu. Juk geriausias būdas mokytis – stebėti tuos, kurie jau įvaldę žaidimą. Kaip ir visur – nepamirškite mėgautis procesu.

Parašykite komentarą