Privalote išmokti tinkamai tvarkyti makiažo krepšelį. Taip išvengsite atsitiktinio viduje esančių daiktų sugadinimo ir užtikrinsite, kad visada galėsite rasti tai, ko jums reikia, kai to reikia.

Tvarkyti netvarką rankinėje gali būti paskutinis dalykas, kurį norite daryti, bet pripažinkime – tiesiog turite tai padaryti, o po to jausitės daug geriau!

Todėl šiandien paaiškinsime, kaip turėtumėte tvarkyti makiažo rankinę – pateiksime gerys patarimus, kurie šią nelengvą užduotį pavers lengvesne. Šio straipsnio pabaigoje netvarka jūsų rankinėje ar makiažo dėkle taps praeities rūpesčiu!

Kodėl reikalingas kosmetikos lagaminas?

 

Kosmetikos tvarkymas ne tik gerai atrodo, bet ir padeda lengviau rasti daiktus. Norint organizuoti kosmetinę, reikia ne tik palaikyti švarą ir tvarką; taip pat reikia suprasti, ką pakuoti ir ko ne. Jei kosmetinę perpildysite, ji greitai taps netvarkinga ir netvarkinga, be to, rizikuojate sugadinti jos turinį. Jums niekada nepritrūks makiažo priemonių, jei jas tvarkysite ir seksite, ką turite ir ko jums trūksta.Jei matote, kad per sunku čia gali padėti kosmetikos lagaminas, kuri dėka bus patogiau viską organizuoti.

Kaip tvarkytis?

Daugelis žmonių nepastebi makiažo krepšelių ar makiažo dėklų organizavimo svarbos. Suprantama, kad kosmetikos netvarkos tvarkymas gali mėnesių mėnesiais likti jūsų darbų sąraše, kai žongliruojate karjera, šeima ir sveiku gyvenimo būdu.

Tačiau tam tikru metu reikės spręsti šią problemą – vadovaudamiesi toliau išdėstytais patarimais, greitai išvalysite ir pertvarkysite savo kosmetinę.

Patarimas Nr. 1. Išvalykite

Pirmiausia ištuštinkite makiažo dėklą ant švaraus stalo ir kruopščiai peržiūrėkite viską, kas jame yra.

Kai suprasite, su kuo susiduriate, makiažo tvarkymas taps lengvas. Suskirstykite daiktus į dvi kategorijas: ką norite pasilikti rankinėje ir kas, jūsų manymu, gali likti namuose.

Toliau galite rūšiuoti akių šešėlius į vieną kategoriją, lūpų dažus ir kitus lūpų priežiūros reikmenis – į kitą, makiažo pagrindą – į dar kitą ir t. t. Taip galėsite sekti, kiek kiekvieno daikto turite rankinėje.

Patarimas Nr. 2: mažiau yra daugiau

Apsiribokite tik tais produktais, kuriuos naudojate reguliariai. Su savimi turėkite tik kelias makiažo paletes ir lūpų dažų spalvas.

Vietoj to pasirinkite po vieną kiekvienos prekės, kurią naudojate kasdien. Visus kitus daiktus laikykite namuose. Kai kalbama apie kosmetikos krepšį, mažiau yra daugiau.

Patarimas Nr. 3: Laikykitės paprastų reikmenų

Kai reikia išsirinkti reikmenis, siūlome juos išlaikyti paprastus. Štai keletas, kurias rekomenduojame:

  • blakstienų tušo šepetėlis
  • Pincetas
  • Rankų kremas
  • Akių pieštukas
  • Pudra
  • Makiažo priemonės

Patarimas Nr. 4: Naudokite mini šepetėlius

Būtini šepetėliai. Tepti makiažą ant veido pirštais yra labai nehigieniška.

Tačiau tradiciniai makiažo šepetėliai užima daug vietos, todėl mini šepetėlis gali būti geresnis pasirinkimas.

Mini makiažo šepetėliai užima labai mažai vietos ir gali padėti išvengti bent vieno bakterijų protrūkio. Jums nereikės papildomo kompaktinio veidrodėlio, jei jūsų skaistalai ar paletė jau turi tokį veidrodėlį. Leiskite savo produktams atlikti kelias funkcijas.

Parašykite komentarą