Skubiai reikalingas darbuotojas? Jums reikia tai perskaityti:

Kartais versle, kaip ir gyvenime įvyksta iš anksto ne numatyti dalykai. Pasitaiko ir taip, jog Jums skubiai reikalingas darbuotojas įmonėje. O kiekviena pradelsta valanda ir diena kainuoja didelius nuostolius, prarandami ir ne uždirbami pinigai. Tokiu atveju, Jums vienareikšmiškai reikalinga samdyti pagalbadarbuotojų paieška ir personalo atranka užsiimanti profesionali įmonė. Paskutinę minutę mokytis ir praktikuotis personalo atrankos specialybių ir įdarbinimo yra per didelė prabanga. ir rizika Šiame straipsnyje apie šių teikiamų įmonių paslaugų naudą ir norime pasikalbėti.

Kodėl atrankos specialistai turi pranašumų?

  • Personalo atranka užsiimančios įmonės turi savo kandidatų duomenų bazę. Galbūt Jums tinkamas kandidatas kaip tik laisvas ir ieško darbo?
  • Specialistų „know how” arba kitaip žinios bei įdirbis bei metodikos leidžia greičiau vykdyti paieškos procesus. Tiek CV atrinkime, darbo pokalbiuose. Kai kurie atrankų specialistai per nepilną valandą gali pilnai „nuskenuoti” ir pažinti kandidatą labiau, nei jis pats save.
  • Darbuotojų paieškos specialistams šis procesas yra kasdienis darbas. Priešingai nei Jums, dirbant pašalinius darbus, papildomai mokytis personalo atrankos gudrybių, skirti didelę laiko dalį pokalbiams ir analizėms tai darosi sudėtinga.
  • Patogumas. Kaip ir bet kurią kitą paslaugą, jeigu norite, jog tai būtų atlikti kokybiškai – reikia kreiptis pagalbos pas profesionalus. Jeigu Jums sugedo automobilis, juk nesimokote jo remontuoti po darbo, tiesa?

Su kokiais sunkumais susiduria darbo rinka?

Turime daug laisvų darbo vietų skaičių, tačiau tuo pačiu daug ir bedarbių. Į darbo vietą gali kandidatuoti 50 ir daugiau asmenų, tačiau nė vieno iš jų kompetencijos neužtenka užimti nurodytomis pareigoms. Ši problema yra itin aktuali mažesniuose miesteliuose, regionuose, ieškant aukštesnės klasės specialistus. Kartais įmonėms nepadeda ir skelbimai su dideliais atlyginimais, darbiniais automobiliais. Jau mes nekalbame apie aukščiausios klasės vadovus, kurie greičiausiai tokiose įmonėse važinėja didelius atstumus iš didmiesčių.

Darbuotojų paieškos specialistai taip pat Jus gali pakonsultuoti įdarbinimo klausimais. Pavyzdžiui kokio dydžio atlyginimas yra patrauklus tam tikrai pozicijai. Tokiu atveju galite pasitikrinti, ar nemokate per mažai, o galbūt ryškiai permokate?

Parašykite komentarą