avalyne moterims logo

 

Tinkama avalynė  moterims – gera savijauta

 

Šiandien moteriškų batų pasirinkimas yra begalinis. Vienas iš didžiausių iššūkių yra išsirinkti puikios kokybės batus, nes ne vien tik graži išvaizda, aukštas kulniukas ir batų spalva lemia jų kokybę ar patogumą, tad į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę?

Patogumas

Įsigyjant naują avalynę, svarbiausia įsitikinti, jog išsirinkti batai yra tinkamo dydžio, taip pat, svarbu atkreipti dėmesį ir į batų minkštumą. Jei išsirinkta avalynė apsiavus pirmą kartą atrodo ankštoka, patartina rinktis kitus batus, nes retais atvejais tokia avalynė tampa patogi. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į pėdos skliautą. Idealu, jei bato vitpadžio vidinėje dalyje yra iškilimas, kuris sudaro atramą pėdos skliautui.

Kaina

Daugeliui šis aspektas yra vienas iš svarbiausių. Kiekviena moteris renkantis batus nori ne tik geros kokybės, bet ir prieinamos kainos. Kadangi šiais laikais palyginti kainas internete yra labai nesudėtinga ir tai neužtrunka daug laiko, rekomenduojama tai padaryti, kad būtų išvengta permokėjimo.

Apšiltinimas

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis batus rudeniui ar žiemai. Renkantis batus šaltajam sezonui rekomenduojama, kad jų viduje būtų pašiltinimas. Jis leis net spaudžiant šaltukui jaustis komfortiškai ir išvengti peršalimo ligų.

Stilius

moteriska avalyne

Avalynė moterims  taip pat turėtų būti pasirenkama pagal stilių, darbo ar laisvalaikio pobūdį. Avalynės stilių yra begalės, nuo paprastų klasikinių, iki pačių įmantriausių ir išskirtinių. Svarbu žinoti ko nori, ir jaustis patogiai.

Medžiagos

Tinkama avalynė taip pat renkamasi ir pagal medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Vienas iš didžiausių moterų pasirinkimų yra dirbtinė oda. Dažno akis neatskirtų, kur yra dirbtinė, o kur tikra oda. Tad renkantis batus svarbu nuspręsti ar rinksitės kokybiškus tikros odos batus, kurie, tikėtina, tarnaus ilgiau, nei dirbtinės odos batai.

Stilius

Avalynė moterims taip pat turėtų būti pasirenkama pagal stilių, darbo ar laisvalaikio pobūdį. Avalynės stilių yra begalės, nuo paprastų klasikinių, iki pačių įmantriausių ir išskirtinių. Svarbu žinoti ko nori, ir jaustis patogiai.

Gamintojas

Dar vienas, taip pat ne ką mažiau svarbus pasirinkimo aspektas yra gamintojas. Aišku, ne visada gerai žinomi prekinių ženklų vardai yra verti savo kainos. Pasitaiko, kad labai gerų ir žinomų vardų avalynė ne visada pasižymi kokybe. Bet gerai žinomus prekių vardus aptaria nemažas kiekis moterų, tad surasti atsiliepimus apie batų kokybę galima labai greitai.

Tekstas parengtas TautosNamai.lt portalo redakcijos

Parašykite komentarą