Kasmet mūsų šalies sostinėje parduodama vis daugiau butų. Nekilnojamojo turto specialistai teigia, kad naujų butų pardavimas Vilniuje – rekordinis. Kai kurie netgi sako, kad po kelerių metų sostinėje gali netgi nebelikti, ką pirkti, nes tokio susidomėjimo gyvenimu Vilniuje – dar nėra buvę. Vis daugiau įvairių žmonių, o ypač jaunų šeimų, siekia įsitvirtinti sostinėje dėl geresnių darbo perspektyvų bei didesnių algų. Papasakosime, koks yra naujų butų pardavimas Vilniuje ir kokios tendencijos nekilnojamojo turto rinkoje vyrauja šiuo metu.

Viena iš vis labiau populiarėjančių ir dažniau pastebimų tendencijų yra naujų mikrorajonų kūrimasis. Pilaitė ar Paupys šiandien pasirenkami ypač dažnai, kadangi tai – labai nauji mikrorajonai, kuriuose siūlomi butai ne tik bene geriausiu kainos ir kokybės santykiu, bet ir pačių geriausių techninių specifikacijų. Taip pat neatsilieka ir nauji butai Neries krantinėje Vilniuje. Pigus šildymas, mažas ir gana optimalus elektros sunaudojimas bei kiti pliusai skatina žmones įsigyti būstus šiuose mikrorajonuose. Be to, jaunos šeimos, kurios yra pagrindiniai naujų butų Vilniuje pirkėjai, ieško variantų, kurie būtų strategiškai patogiose vietose: šalia mokyklų, darželių ar gydymo įstaigų, prekybos bei pramogų vietų. Lygiai taip pat svarbus yra ir gerai išvystytas viešojo transporto tinklas, kad būtų patogu pasiekti kitus mikrorajonus, darbovietes ar kitas reikalingas paslaugas teikiančias įstaigas. Žinoma, tokių naujų butų variantų galima surasti daugelyje sostinės mikrorajonų, tačiau šiuo metu populiariausi yra būtent šie.

Kalbant apie naujų butų pardavimą Vilniuje, sparčiai populiarėja būstai su pilna apdaila, tai yra, visiškai pilnai sutvarkyti, įrengti ir netgi apstatyti baldais būstai. Nors tokie butų variantai ir yra brangesni negu būstų su daline apdaila, neretai kažkokia, kad ir minimali dalis pinigų yra sutaupoma, be to, vienareikšmiškai sutaupomas ir jūsų laikas, kadangi nebereikia ieškoti įvairių sričių meistrų, rūpintis baldais ar kitomis interjero ir namų įrengimo detalėmis. Būstai su pilna apdaila yra visiškai pilnai paruošti ir pritaikyti gyventi. Būtent todėl naujų butų pardavimas Vilniuje su pilna apdaila šiandien, mūsų skubančiame ir laiko neturinčiame pasaulyje – stipriai išaugęs.

Parašykite komentarą