Kodėl įmonės vis dažniau atlieka vertimus savo puslapiuose?

Jeigu vystote kokį nors internetinį verslą, ar kada nors pagalvojote, kad vertimų paslaugos yra jums ypatingai reikalinga paslauga, kad padidinti savo turimas pajamas, bei padidinti ir pelną. Vis dar yra naujųjų verslininkų, kurie galvoja, kad vertimai į kitas užsienio kalbas yra tik pinigų išmetimas, todėl jie negeneruoja didesnių pajamų. Atkreipkite dėmesį į pačias populiariausias internetines parduotuves, visose galima rasti mažiausiai tris kalbas: anglų, rusų ir lietuvių. Siūlome atlikti vertimus bent į anglų ir rusų kalbas, kadangi anglų kalba nėra pati populiariausia visame pasaulyje.

Anglų kalbą ne visi asmenys supranta

Anglų kalba yra labai populiari visame pasaulyje, tačiau dažnai atsitinka ir taip, kad ne visi žmonės moka anglų kalbą, todėl jie nesupranta ir pagrindinių terminų. Reikia paminėti ir asmenis, kurie moka anglų kalbos pagrindus ir gali pasakyti kelis sakinius, tačiau nesupras tam tikrų sakinių. Todėl tokie asmenys automatiškai nesirinks jūsų siūlomų prekių arba paslaugų, kadangi negalės pakankamai suprasti perteikiamą informaciją. Asmenys kurie prastai supranta anglų kalbą, gali bandyti gilintis į jūsų pateiktą tekstą, tačiau blogai jį supras ir gali kilti nesusipratimų.

Žmonėms patinka skaityti savo gimtąja kalba

Kaip ir minėjome dėl anglų kalbos, ją supranta ne visi, o dar didžioji dalis supranta tik pagrindus. Dėl tokių priežasčių jie renkasi puslapius, kuriuose jie gali skaityti ir viską suprasti savo gimtąja kalba. Didžioji dalis nematydama pateiktos informacijos su jų gimtąja kalba paliks jūsų puslapį. Pagal atliktus tyrimus, kurių metu buvo apklausinėjami žmonės iš visos Europos, 40 procentų sakė, kad niekada nepirks iš puslapių, kuriuose nemato teksto savo gimtąja kalba.

Kodėl vertimai yra svarbūs?

Kuomet jūsų internetinis puslapis turi bent kelias skirtingas kalbas, jį gali lengviau atrasti kiti asmenys iš kitų šalių ir susidominti jūsų siūlomais produktais arba paslaugomis. Dažnas atvejis, kai vertimų biuras pasiūlo pačias populiariausias kalbas ir pataria klientams į kokias kalbas vertėtų atlikti vertimus.

Norime priminti, kad nesinaudokite internetiniais vertimo įrankiais, kadangi jie padaro daug klaidų vertimuose ir taip susigadinsite savo įmonės vardą.

Parašykite komentarą