Yra daugybė produktų ir paslaugų, kurie teigia, kad pakeis jūsų gyvenimą – koučingas gali būti vienintelis dalykas, kuris iš tikrųjų ištesės šį pažadą. Kitaip dar gali būti vadinamas – gyvenimo koučingas.

Įrodyta, kad koučingas turi galingą teigiamą poveikį pasitikėjimui savimi, savijautai ir darbo rezultatams. Kai vadovas gauna profesionalų instruktavimą, jo komandos nariai taip pat gauna naudos iš mentorystės, lyderystės ugdymo ir koučingo kultūros, kurią vadovas grąžina į organizaciją.

Koučingo nauda

Koučingas yra labai individualizuota ir individualizuota gerovės intervencija. Per pastarąjį milijoną koučingo sesijų su BetterUp nariais sužinojome gana daug apie tai, kaip patikimai teikti teigiamus koučingo rezultatus visų tipų žmonėms.

Santykiai su treneriu nepanašūs į jokius kitus asmeninius ar profesinius santykius. Koučeris, pasitelkęs savo mokymus ir žinias, mato treniruojamą holistiškai ir skatina jį į koučingo sesijas įtraukti visą save.

„BetterUp®“ treneris padeda individui suvokti įvairius vaidmenis ir gyvenimo aspektus, pasitelkiant „Whole Person™“ modelį. Tai galinga intervencija, nes koučingo procesas prisitaiko prie individualių aplinkybių, susitinka su žmonėmis ten, kur jie yra, su tuo, ko jiems reikia, kada reikia.

Nors koučingo sesijas organizuoja apmokytas specialistas, jie visiškai kontroliuoja nario rankas. Geras, profesionalus instruktavimas skirtas suteikti asmeniui galimybę rasti atsakymus savyje. Koučingo partnerystėje koučingas, o ne treneris nustato tikslus, apibrėžia planą ir nustato, kaip atrodo sėkmė.

Koučeris suteikia atsidavusią patirtį, suteikdamas įžvalgos, perspektyvos ir augimo mąstymo į koučingo santykius.

Iki šiol instruktavimas buvo anekdotiškai pagrįstas, tačiau dar neturėjo būti empiriškai patvirtintas. BetterUp tai keičia. Psichinės gerovės gerinimo koučingo mokslas kuriamas siekiant atsakyti į pagrindinius klausimus apie poveikį ir IG.

Duomenys taip pat padeda treneriams sužinoti apie intervencijas ir pratimus, kurie yra veiksmingiausi skirtingiems žmonėms, susiduriantiems su specifiniais iššūkiais.

Turint šią informaciją, augimas yra nuspėjamas – jis atitinka modelius, pagal kuriuos sritys auga pirmiausia ir greičiausiai, o kai kurioms reikia daugiau laiko. Unikalus žmogiško instruktavimo, augimo ir tobulėjimo modelio supratimas padeda žmonėms ir organizacijoms žinoti, kiek laiko reikia įsipareigoti, kaip atrodo pažanga ir kada tikėtis rezultatų.

Parašykite komentarą