Miesto medicinos centras įsikūręs Antakalnio rajone savo klientus vilioja ne tik patogia lokacija, bet ir savo paslaugomis bei specialistais. Vienos pagrindinių čia teikiamų paslaugų: odontologinės paslaugos, endobiogenika, kineziterapija, miofunkcija bei šeimos gydytojai. Miesto medicinos centras savo specialistus skatina nuolat tobulėti, dalyvauti įvairiuose kursuose, kad savo pacientams galėtų suteikti naujausias ir inovatyviausias žinias bei gydymo metodus. 

Odontologija ir Miesto medicinos centras

Miesto medicinos centras turi plačią odontologinių paslaugų pasiūlą. Čia dirbantys specialistai gali padėti tiek profilaktiniais klausimais, tiek rimtu gydymu. Viena iš moderniausių naujienų – Miesto medicinos centras endodontijos paslaugoms suteikti naudoja specialų mikroskopą, kuris gydymą paverčia dar efektyvesniu ir kruopštesniu. 

Kita populiari paslauga – estetinis dantų plombavimas. Miesto medicinos centras pažymi, kad ši procedūra gali būti ne tik estetinė. Kreivi, nuskilę ar kitaip pažeisti dantys gali sukelti ir daugiau problemų, dantenų ligų. Estetinis plombavimas padeda ne tik susigrąžinti šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi. 

Miesto medicinos centras odontologijos paslaugas teikia ir vaikams. Dirbti su vaikais yra sudėtingiau, nes vieni turi įvairių gydytojų baimių, o kiti negali išsėdėti ramiai dėl savo energingumo. Todėl specialistas, dirbantis su vaikais, turi mokėti prisitaikyti prie įvairiausių situacijų, turi sugebėti užimti vaiką jam nebaisiais, o smagiais metodais. Dėl to Miesto medicinos centre dirbantys specialistai ir stengiasi kelti ne tik savo profesinius gebėjimus, bet ir bendravimo ir komunikacijos įgūdžius.

Kineziterapija su Miesto medicinos centro specialistėmis

Kineziterapija yra be galo svarbi po įvairių traumų, atsiradusių skausmų mažinimui bei visam bendram imuniteto ir organizmo stiprinimui. Miesto medicinos centras siūlo įvairias kineziterapijos paslaugas savo pacientams. Kiekvienam atėjusiam yra sudaroma speciali ir individualiai pritaikyta pratimų programa, kurios vykdymas padeda atsigauti, atgauti prarastas judėjimo galimybe bei sustiprinti savo kūną ir raumenis. 

Dar viena atšaka, kuri glaudžiai susijusi su kineziterapija – miofukncinė terapija. Miesto medicinos centras šią terapiją siūlo vaikams ir suaugusiems. Miofunkcinė terapija – tai liežuvio bei veido raumenų pratimų programa, kuri padeda atstatyti įvairius sutrikimus, pavyzdžiui, kvėpavimą per burną, pripratimą prie per trumpo pasaitėlio, kuri limituoja liežuvio judesius ir pan. Miesto medicinos centras yra turbūt viena pažangiausių vietų šiai terapijai taikyti.

Registraciją į Miesto medicinos centrą

Užsiregistruoti konsultacijoms Miesto medicinos centras kviečia pacientus internetu. Tai galima padaryti jų internetinėje svetainėje arba per bendrą prisiregistravimo sistemą. Taip pat registruotis pas gydytojus galima telefonu. Jeigu iškyla klausimų – pasikonsultuoti galite taip pat telefonu. Miesto medicinos centras yra pasiruošęs jums atsakyti į visus klausimus ir padėti ištikus bėdoje.

Parašykite komentarą