Kojų ir pėdų masažuoklių privalumai

Reali nauda už prieinamą kaiiną. Su pėdu masažuokliu gausite kokybišką ir profesionalų masažą kiekvieną dieną, nebūtina pirkti didelių gabaritų brangių prietaisų ar reguliariai eikvoti pinigus ir laiką kelionėms į salonus ar masažo specialistus. Pėdų masažuoklio privalumas yra toks, kad jis turi teigiamą poveikį ne tik kojoms, bet ir visam Jūsų kūnui. Jau nuo senų laikų žmonės praktikavo pėdų masažą kaip vieną iš efektyviausių viso kūno gydymo būdų. Ir šiandien jis naudojamas beveik visose medicinos ir kosmetikos įstaigose. Apskritai masažas – padidina fizioterapijos, sporto atsistatymo, SPA procedūrų. Sveikas gyvenimo būdas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių bendrą kiekvieno iš mūsų sveikatą, daugelis kasdienio gyvenimo aspektų neigiamai veikia audinių kraujo tiekimą ir mitybą. Taigi didžiąją dienos dalį praleidžiame sėdėdami, dėvėdami storus batus ar kokias nors siauras kelnes, mes nesąmoningai sutrikdome kraujo tekėjimą arterijose ir kraujagyslėse. Kasdienis pėdų masažas padidina kraujotaką ir oksigenuoja Jūsų visą kūną. Po procedūros arterijos plečiasi, o širdžiai tampa lengviau pumpuoti kraują. Skatinti viso kūno atsipalaidavimą Kojų masažas yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų atsipalaiduoti ne tik kojoms, bet ir pagerinti viso organizmo būklę. Pėdų ir kojų masažas vadinamas dar refleksologija, viena iš seniausių ir efektyviausių medicinos praktikų. Šis mokslas, tiriantis biologiškai aktyvių taškų, esančių visame kūne (jų didžiausia koncentracija yra kojose) ryšį su vidaus organais ir sistemomis. Taigi, veikdami tam tikrose srityse, galima normalizuoti tam tikros kūno dalies darbą. Be to, pėdų masažas padeda nuraminti nervų sistemą. Pakelia nuotaiką ir pagerina emocijas. Tyrimai parodė, kad pėdų masažas padeda sumažinti stresą ir sumažinti nerimo bei depresijos lygį.  Streso lygis ir kraujo tekėjimas į smegenis yra veiksniai, turintys įtakos jūsų nuotaikai. Mažinant stresą ir gerinant kraujotaką, pėdų masažas padeda atkurti psichinį aiškumą ir pagerinti savijautą.

  • Pagerina miegą
  • Psichinę ir fizinę įtampą
  • Pagerina miego kokybę.
  • Pėdų masažas prieš miegą padeda sumažinti įtampą ir atsipalaiduoti, kad geriau miegotumėte.
  • Sumažina nuovargį.

Sutrikusi kraujotaka, įsitempę raumenys gali ilgą laiką būti įtempti ir be poilsio. Tai yra bendro nuovargio priežastis. Geras pėdų masažas Jums padės atgauti energiją gerinant kraujotaką, mažinant raumenų įtampą ir sunkumo jausmą kojose ir visame kūne. Mažina skausmą Jeigu kenčiate nuo padų fascito ar neuropatijos kojose, reguliarus pėdų masažas gali padėti jums susidoroti su skausmu. Pėdų masažas taip pat gali padėti lėtiniam skausmui kitose kūno dalyse. Jis yra veiksmingas galvos skausmui, migrenai, nugaros skausmui, kaklo, pečių ir kitiems skausmams, susijusiems su kraujotakos ir raumenų skausmu.

Suteikite kojų judėjimo laisvę, kad išvengtumėte raumenų disbalanso visame kūne. Pėdų masažuokliai yra puikus būdas gauti kasdienes masažo procedūras, turinčias įtakos visam kūnui. Renkantisrekomenduojame pasirinkti tokį pėdų masažuoklį kuris turi vakuumo ir šildymo funkciją, jie yra brangesni, tačiau žymiai efektyvesni. Taigi, vienas iš sėkmingiausių ir rekomenduojamų modelių yra pėdų masažuoklis  „PRO FEET300“.

Parašykite komentarą