Kokie gali būti fotelių tipai?

Kalbant apie įvairius baldus, galime rinktis iš pačių įvairiausių jų stilių ir tipų. Jeigu namuose norite kažko naujo, bet tam negalite išleisti labai didelės sumos, galite atsinaujinti tik vieną kambario detalę ir jis pasikeis kardinaliai. O ta detalė galėtų būti fotelis. Kad būtų lengviau iš jų išsirinkti, šiame straipsnyje papasakosime, kokie gali būti fotelių tipai, žinant juos, bus kur kas lengviau derinti ir išsirinkti sau tinkamą.

Lengvai keičiantys padėtį foteliai

Jeigu fotelio ieškote ne svetainei, o darbo kambariui, tai gali būti puiki idėja, kurią galite keisti vietoj įprastos kėdės. Tokie foteliai sukurti būtent darbui, tad su jais lengvai judėsite, jie galės būti nustatomi taip, kad jums būtų patogu sėdėti prie darbo stalo. Tokie foteliai lengvai sukinėjasi į skirtingas puses, tad nesunkiai galėsite pasiimti dokumentus, kurie yra darbo stalo pašonėje.

Supamieji foteliai

Tokie foteliai gali būti labai universalūs, nes juos gali rinktis tiek jaunos šeimos, kurios augina mažus vaikus, tiek pagyvenę žmonės. Jaunos šeimos tokių fotelių pagalba puikiai galės užmigdyti mažą vaiką, tiesiog sėdint jame, o pagyvenę žmonės taip pat jame ras ramybę, ramiai supantis. Tad jei namuose ruošiatės įrengti poilsio zoną, vienas iš prioritetų turėtų būti supamas fotelis.

Išskirtiniai ir stilingi foteliai

Dažniausiai tokį fotelių stilių renkasi jauni žmonės, kurie mėgsta eksperimentuoti, nebijo ryškių spalvų ir namus nori įkurti kitokius nei įprasta matyti. Tad jie nebūtinai turi būti derinami su kitomis kambario detalėmis, jie gali būti visiškai kitokios spalvos. Jeigu norite įsigyti kelis fotelius, jie taip pat neprivalo būti vienodi. Galite rinkti ir iš skirtingų spalvų.

Minimalistinio stiliaus foteliai

Tai turbūt viena populiariausių fotelių rūšių, kurią renkasi daugelis. Jeigu namuose nėra sukurta konkretaus stiliaus ir renkantis fotelius norite neprašauti, tai toks pasirinkimas gali būti pats geriausias variantas. Dažniausiai tokie foteliai būna žemiškų spalvų, o tokios spalvos dažniausiai ir vyrauja kiekvienuose namuose, tad jų derinimas neturėtų būti labai sudėtingas.

Foteliai, kurie transformuojasi

Tokie baldai yra labai universalūs, nes juose galima ne tik sėdėti, bet ir atsigulti ar ištiesti kojas. Tokiuose foteliuose sukurti mechanizmai leidžia turėti net keletą skirtingų padėčių, iš kurių galima išsirinkti pačią patogiausią. Juose gali reguliuotis kojų aukštis, galvos atrama ir visos kitos dalys.

Parašykite komentarą