papildai kasai

Maisto papildai kasai. Ką pasirinkti?

 

Kasa – itin svarbus žmagaus organas ir turi kelias pagrindines funkcijas. Pirmiausia kasa atlieka endokrininę funkciją, t. y. išskiria du svarbius hormonus – insuliną ir gliukagoną – į kraują. Insulinas mažina cukraus kiekį kraujyje, nes atidaro ląstelių dureles ir taip leidžia į jas patekti įvairioms maistinėms medžiagoms, įskaitant ir gliukozę. Gliukagonas daro atvirkščiai – didina cukraus kiekį organizme. Tad kasa ir nulemia, susirgsime cukriniu diabetu ar ne. Kita kasos funkcija – egzokrininė, t. y. kasos fermentų, padedančių skaidyti maistą, išskyrimas į plonąją žarną. Taip pat itin svarbu paminėti ir tai, kad su kasa susijusi ir tulžis. Pastaroji atlieka labai svarbų vaidmenį – tulžies latakai eina per kasą.

Jei nuolat viduriuojate, jums pučia pilvą, krenta svoris- verta susirūpinti. Gal dėl to kalta kasa? Gal ji nebeatlieka gerai savo funkcijų? Žmogus be kasos, kaip ir be širdies- gyventi negali, todėl itin svarbu sekti savo organizmo būklę. Atsiradus bent menkiausiam įtarimui, kuo skubiau reikia kreiptis į gydytojus. Kasos uždegimą-pakreatitą, gali sukelti pastovus alkoholio vartojimas, virusai, tulžies pūslės akmenys, net ir kukurūzų sirupas, kuris pramonėje naudojamas kaip saldiklis ir tirštiklis. Didelis antibiotikų kiekis, įvairūs vaistai taip pat kenkia normaliam kasos darbui. Deja, žmogui susirgus pankreatitu (kasos uždegimu), statistika labai liūdna. Net 50% ligonių miršta.

Todėl po ilgo gydymo kurso antibiotikais ar kitais vaistais, arba jei sergate cukriniu diabetu, būtina vartoti kasos darbą gerinančius preparatus. Kokius maisto papildus rinktis kasai?

Būtinos specialistų konsultacijos

„Žinoma, geriausia būtų, kad pagal jūsų kraujo analizę, rekomendacijas atliktų endobiogenikos specialistas,“- sako www.preventonco.lt kūrėjai, kurie siūlo gydytojos S.Vaičiūnienės konsultacijas. Užpildę anketą ir atsiuntę savo kraujo tyrimus, per kelias dienas gausite gydytojos rekomendacijas tiksliniams maisto papildams, siekiant pagerinti būklę ir išvengti susirgimų.

Jei taip atsitiko, kad negalite šiuo metu pasidaryti kraujo tyrimo, o maisto papildai kasai yra būtini, rinkitės ekologišką maisto papildą su tikruoju margainiu – Silimariną. 

Tai ekologiškas maisto papildas, kurio sudėtyje yra tikrojo margainio (silimarino). Tikrais margainis padeda: palaikyti normalią kepenų ląstelių regeneraciją (atsinaujinimą), palaikyti normalią kepenų funkciją, kasos darbą, normalų virškinimą, palaikyti organizmo valymo funkciją. Sudėtyje yra skaidulinių medžiagų.

Kitas kokybiškas ir efektyvus maisto papildas kasai, tai Bromelainas.

Bromelainas yra natūralus ananaso ekstraktas, į kurio sudėtį, be kitų komponentų, įeina įvairios tarpusavyje susijusios proteinazės, pasižyminčios uždegimą slopinančiomis, antitrombozinėmis, stabdančiomis tinimą ir fibrinolizinėmis savybėmis. Faktoriai, lemiantys šias savybes, yra tik iš dalies apibrėžiami kaip biocheminiai. Dėl savo veiksmingumo, saugumo ir šalutinių poveikių nebuvimo bromelainas užsitarnavo vis augantį pripažinimą tarp pacientų kaip fitoterapinis vaistas.

papildai kasai

Maisto papildas KiwiZyme

KiwiZyme sudarytas iš kivi vaisių fermentų ir tikrųjų alavijų lapų sulčių koncentrato. Kiviai mums pažįstami iš daugybės tropinių vaisių salotų ir kokteilių receptų, tikrasis jo pavadinimas yra kininė aktinidija (Actinidia deliciosa), tai yra ryškus, žalias, maistingas „supervaisius“. Digesten® kompleksas gaminamas iš Naujojoje Zelandijoje augančių vaisių, kur augimo sąlygos pagerina maistinę vaisių kokybę, o kivi vaisiai yra išgaunami taikant ekologišką ir atliekų kiekį mažinantį procesą, kurio metu nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, aktyvūs tirpikliai ir dažikliai. Digesten® kivi vaisiuose gausu vaisiaus minkštimo ir fermento aktinidino.

 

Šiuos ir kitus maisto papildus kasai galite įsigyti PreventOnco parduotuvėje

 

Parašykite komentarą