patikrintas

 

Kaip pasirinkti automobilio apžiūros specialistą?

Pagaliau įsivertinę visus norus, pagaliau radote ilgai lauktą automobilį, tačiau nedaug nusimanote automobilių srityje? Tuomet Jums reikia pasirinkti automobilio specialisto pagalbą pagal frazes:  automobilio apžiūra prieš pirkimą

patikrintas

Kokie yra specialisto pasirinkimo kriterijai?

  • Profesionalumas. Kiekvienas norime, jog darbus būtų atliktas nepriekaištingai, dėl to verta netaupyti keliasdešimt eurų ir rinktis mėgėją, arba tiesiog kaip mes vadiname automobilių hobistą, kuris dar tik mokosi apie automobilius, patikrina juos paviršutiniškai ir už tai ima simbolinį 20-40 eurų vertės mokęstį. Šiuo atveju sutaupyti pinigai gali atnešti žalos net ir už kelis tūkstančius eurų.
  • Atsiliepimai ir rekomendacijos. kiekvieną dieną matome skirtingus skelbimus facebook grupėse, skelbiu.lt portaluose, kurie rašo ” padedu nusipirkti automobilį” nurodyti skirtingi kainų intervalai, dauguma šių žmonių automobilius tikrina laisvalaikiui, vos ne kaip pramogai, o ir reikalaujamos sumos netoli profesionalių specialistų lygio. Geras specialistas yra investavęs į internetinį puslapį, turi teigiamus atsiliepimus įvairiuose forumuose bei grupėse.  Tai yra nesunku patikrinti. Padedu nusipirkti automobilį.
  • Žinios. Prieš samdant specialistą vertėtų sužinoti jo turimas žinias apie automobilį, vertėtų užduoti klausimus, ir taip įsitikinti specialisto kompetencija. Jūs nustebtumėte kokie būna speudo specialistų atsakymai, atrodo, jog žmogus vakar pamatė automobilį, o šiandien mėgina jį tikrinti už pinigus. Šiuo atveju patariame neapsigauti.

 

Keletas Patarimų kaip neprašauti perkant automobilį

  • Atkreipkite dėmesį, kiek jūsų pasirinktas automobilis turėjo savininkų, kokia jo kaina yra užsienyje. Pas mus pardavėjai uždirba didelius pinigus veždami iš užsienio itin pavargusius automobilius, juos kosmetiškai prikeliant ir užslepiant defektus. Nemažai trūkumų mato specialistai ir automobilių diagnostikos prietaisai.
  • Nesirinkti automobilio, kuris turi begales defektų. Dažna klaida yra žmonių mąstyme, jog nusipirkus pavargusį automobilį, jį atkelsiu ir turėsiu gerą automobilį.  Visų pirma neįmanoma atrestauruoti visų mazgų, o jeigu ir įmanoma, tą daryti dažniausiai finansiškai neapsimoka. Jeigu automobilyje pradėjo gesti vieni mazgai, sutvarkius, tuoj pradės lįsti kiti, taip kartosis pasaka be galo, kol nuspręsite automobilį parduoti. Šiuo atveju būsite suinvestavę į automobilį begalę pinigų, kurių savaime suprantama neatgausite.
  • Automobilį nepirkti savarankiškai, jeigu neturite specifinių žinių. 99% jog būsite apgauti gudrių pardavėjų ir turėsite problemų

Tekstą parengė TautosNamai.lt komanda

Parašykite komentarą