Kvepiantys namai daug kam asocijuojasi su jaukumu, ramybe ir kitais maloniais dalykais. Kai kurie iš mūsų jau nebegali įsivaizduoti namų be jokio kvapo, tuo labiau, kad šiais laikais pasirinkimas yra labai didelis. Tikriausiai kiekvienas nori išsirinkti kaip įmanoma geresnį variantą, todėl šį straipsnį parinkome tam, kad galėtumėte pasinaudoti patarimais ir pasirinkti kaip įmanoma geresnį variantą tinkantį jums.

Atsižvelkite į tai, kokius kvapus mėgstate

Kadangi kvapų yra nesuskaičiuojama galybė, todėl nėra nuostabu, kad kiekvienas turi sau patinkantį kvapą ar tam tikras kvapų natas, kurias mėgsta labiausiai. Tad jeigu norite išsirinkti kvapą, kuris neerzintų ir greitai nenusibostų, svarbu išsiaiškinti, kas jums patinka labiausiai. Kai kurie namų kvapai gali susidėti iš daug skirtingų kvapų, todėl juos irgi reikia rinktis atsakingai, nes jeigu yra bent jau vienas ingredientas, kuris jums nepatinka, tai visas kvapas gali nepatikti jums ir namuose būti nebus malonu.

Namų kvapai – tik kokybiški

Jeigu norite, kad namų kvapas išliktų pakankamai ilgai verta rinktis labai kokybiškus. Nes apskritai namų kvapų pasiūla yra labai didelė ir jų kainos skiriasi akivaizdžiai, tai yra pradedant nuo kelių eurų ir baigiant keliais šimtais eurų. Todėl tokių kvapų, kurie kainuoja vos kelis eurus rinktis neverta, nes jų ir kvapas nebus itin geras, o ir jis nesijaus labai ilgai, nes jis pagamintas iš ne itin kokybiškų ingredientų. Kur kas geresnis variantas, jeigu rinksitės bent jau vidutinę kainą, o kartais verta pagalvoti ir apie tokius, kurie yra prabangūs namų kvapai, nes iš karto bus galima pajausti skirtumą.

Kuo didesnė talpa, tuo daugiau sutaupote

Kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, kokybiški namų kvapai yra kiek brangesni, nei įprastai, todėl natūralu, kad kiekvienas norime sutaupyti kaip įmanoma daugiau. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad perkant mažesnės talpos buteliukus mokate mažiau, tad taip sutaupyti išeina kur kas daugiau. Todėl jeigu norite iš tiesų sutaupyti, kur kas geresnė idėja yra ta, kad rinktis kaip įmanoma didesnės talpos namų kvapus, nes kiekis jų yra kur kas didesnis, tad ir kaina yra mažesnė, o jo ir užteks ilgesniam laikui.

Namuose tik vienas kvapas

Dar viena klaida, kuri yra padaroma tai ta, kad namuose skirtinguose kambariuose yra pastatomi skirtingi kvapai. To daryti nereikia, nes apskritai vieniems namas, aišku, jeigu yra pasirenkamas kokybiškas namų kvapas, jo pakanka ir vieno. O jeigu norite kvapus turėti skirtinguose kambariuose, tai patartina pirkti tik vieną kvapą. Nes skirtingi kvapai susimaišę rezultate gali duoti ne patį geriausią rezultatą.

Parašykite komentarą