Plaukų šalinimas lazeriu: ką verta žinoti prieš atliekant šią procedūrą

Neretai kiekviena moteris pagalvoja apie tai, kad būtų puiku, jei apie plaukų šalinimą reikėtų pagalvoti kuo rečiau. Tai aktualu ypač šiltuoju metų sezonu. Būtų idealu, jei be vargo galėtume užsidėti maudymosi kostiumėlį, ar berankovę palaidinę ir nesirūpinti dėl nepageidaujamų plaukų. Neretos moters diena prasideda duše su skutimosi peiliuku. Bet, kad būtų galima pamiršti tokius nemaloniu rytus ir nepageidaujamus plaukelius, į kovą su jais buvo išrastas nepamainomas aparatas, kuris plaukus panaikina ilgam laikui. Tada galima drąsiai vilkėti įvairius atviresnius rūbus ar sijonus, nesibaiminant dėl pradedančių augti plaukų.

Kodėl verta rinktis plaukų šalinimą lazeriu?

Ši procedūra turi daug privalumų. Pirmasis, vienas iš svarbesnių aspektų būtų, laiko taupymas. Gyvenant aktyvų gyvenimo būdą labai svarbu tinkamai susidėlioti visus darbus. Kartais į savo darbotvarkę sunku įtraukti vizitą pas specialistą, kuris atlieka depiliacijos procedūras. O kai pagalvoji, kiek laiko užtrunka plaukų šalinimas peiliuku kiekvieną arba kas antrą ryta, baisu net pagalvoti. Tad, kad sutaupytumėte nemažai laiko, pravartu rinktis plaukų šalinimą lazeriu, nes pabaigus paskirtą kursą, galėsite mėgautis lygia kūno oda be nepageidaujamų plaukelių. Kitas šios procedūros pliusas tas, kad su tokiu šalinimu galima išvengti odos bėrimų, plaukelių įauginėjimų, odos šerpetojimo ir įvairių infekcijų. Neretai po kito tipo depiliacijų, oda yra sudirginama,  todėl ji parausta, tampa jautri, o tai sukelia nemažą diskomfortą net kelias dienas. O plaukų šalinimas lazeriu tokių nemalonių pojūčių nesukels.

Kaip pasiruošti plaukų šalinimo lazeriu procedūrai?

Norint, kad procedūra būtų atlikta sėkmingai ir be papildomų nesklandumų, reikia žinoti kelis dalykus, kaip vertėtų elgtis prieš plaukų šalinimo procesą:

  1. Likus maždaug mėnesiui iki suplanuoto plaukelių naikinimo, tas kūno vietas negalima depiliuoti karštu vašku, cukrumi, juolab plaukelių rauti kitais būdais.
  2. Prieš kelias savaites iki procedūros rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių tose vietose, kur bus šalinami plaukai. Bet jei tenka būti saulėje, reikėtų pasitepti apsauginiu kremu, jos SPF neturėtų būti mažesnė nei 30.
  3. Likus kelioms savaitėms iki procedūros reikėtų nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
  4. Likus apie 48 valandoms iki plaukelių šalinimo lazeriu, vietas, kur bus šalinami plaukai reikėtų nuskusti peiliuku.

Procedūrų skaičius, kuris reikalingas panaikinti plaukus

Tikslaus procedūrų skaičiaus nėra, nes jis priklauso nuo vietos, kur bus šalinami plaukai, bei pačių plaukų, ar jie yra stori, kokios spalvos bei tankumo. Bet dažniausiai tokių šalinimo procedūrų reikia maždaug apie 4-6 kartų su mėnesio ar dviejų mėnesio pertraukomis. Kiek tokių procedūrų prireiks, galės atsakyti specialistas konsultacijos metu, apžiūrėjęs odos būklę ir pamatęs plaukuotumą. Tačiau jau pirmus rezultatus galima matyti po pirmų procedūrų, plaukeliai tampa plonesni, mažiau įauginėja į odą, bei rečiau sudygsta.

Parašykite komentarą