Pliusai ir minusai renkantis akmens masės kriauklę

Norint nusipirkti bet kokį daiktą, visada stengiamės įvertinti jo dvi puses, tai yra pliusus ir minusus, nes tai gali leisti nuspręsti, ar tokį daiktą pirkti verta, o galbūt geriau pasirinkti kitą variantą. Ypač tai yra naudinga tada, kai daiktas yra brangesnis ir tikrai pakankamai atsakingai turime pasverti visus argumentus, kurie yra už ir prieš. Šiame straipsnyje norėtume pateikti visus pliusus ir minusus, kurie susiję su akmens masės kriauklėmis. Nes galime girdėti tikrai ne vieną nuomonę, o kuri yra teisinga, bus galima sužinoti šiame straipsnyje.

Akmens masės kriauklės pliusai

Renkantis tokio tipo kriaukles galėsite atrasti ne vieną pliusą. Jeigu reikalingas kokybiškas ir patvarus daiktas, būtent tokios akmens masės kriauklės tuo ir pasižymi. Jas sunku subraižyti, jos nebijo šalčio ar karščio, todėl drąsiai į ją galite pilti tiek šaltą, tiek karštą vandenį. Tokių kriauklių pasirinkimas yra platus, todėl nesunkiai galėsite prisiderinti prie savo vonios dizaino ir vyraujančių spalvų. Taip pat jos gali būti įvairios formos, tai yra tiek kvadratinės, tiek apvalios, todėl tai yra vėl skonio reikalas ir kiekvienas gali rinktis pagal save. Dar vienas didelis pliusas, kurį galime išskirti yra tas, kad jeigu indas kris ne iš didelio aukščio, tai labai didelė tikimybė, kad jis nesuduš. Tad jei plaunant indai dažnai slysta iš rankų, tai gali būti puikus pasirinkimas.

Akmens masės kriauklės minusai

Kaip ir bet koks daiktas, taip ir akmens masės kriauklės gali turėti tam tikrus minusus, todėl jūs patys turėtumėte įsivertinti ar tai gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui, ar su jais galima susitaikyti. Tad akmens masės kriauklės turi minusą tokį, kad jos yra pakankamai sunkios ir ne visiems tai gali būti priimtina. Tačiau ją kelti praktiškai reikės tik vieną kartą, vėliau ji bus įmontuota ir jos svorio nebejausite. Tokio tipo kriaukles galima valyti tikrai ne su visomis valymo priemonėmis, ypač, jeigu jas mėgstate naudoti natūralias. Reikėtų vengti acto arba citrinos rūgšties, nes taip jos gali pakenkti paviršiui.

Verta pirkti ar ne?

Kaip matome iš pateiktų argumentų, kad tokie lieto akmens gaminiai turi daugiau pliusų, nei kad minusų ir tie minusai nėra labai dideli, kad tokio pirkinio būtų verta atsisakyti. Tad praktiškai visą apsisprendimą galite padaryti jūs patys ir tik jūs nuspręsite ar tai derės prie jūsų vonios, kaina bus įkandama ir panašiai. Aišku, tokio tipo kriauklės nėra iš pigiųjų, tačiau tai būtų investicija į ilgą laikotarpį, nes tokias kriaukles naudosite labai ilgą laiką.

 

Parašykite komentarą