siaubo filmai

Siaubo filmai – puikus pasirinkimas ilgiems vakarams

Siaubo filmai nėra itin populiari filmų rūšis, tačiau turinti savo žiūrovus. Šie filmai sukelia tam tikrą baimės pojūtį.  Paliečiamos asmenineės baimės. Šie filmai dažniau yra žiūrimi vakarais. Dažnai pasitelkiami mistiniai personažai kaip: Ateiviai, vampyrai, vilkokalakiai, vaiduokliai ir taip toliau.. Dažniausias juose santis veiksmas yra pagrobimai, skerdynės, zombių užpuolimai, įvairios atgamtinės galios. Ir daugybė mūsų nepaminėtų baisių dalykų. Norime iš anksto perspėti: Žiūrėdami šiuos filmus silpnesnės psichikos žiūrovai gali pradėti sapnuoti košmarus!

siaubo filmai
Siaubo filmų personažai. Ar galite atpažinti iš kurių jie filmų?

Kaip pasirinkti filmą?

Filmų pasirinkimas šiais laikais nėra lengvas dalykas. Pirmiausią turime patikrinti informaciją internete. Skirtinguose filmų platformuose perskaityti daugybę atsiliepimų, įvairių nuomonių. Bent jau greitai akimis „permesti” filmo aprašymą. Jeigu esate jau tikras filmų gurmanas, jau būsite pažinęs save, žinosite kurie žanrai Jums labiausiai patinka.

Jeigu esate pradedantysis tam puikiai tiks IMDB.COM svetainės filmų vertinimas. Šioje svetainėje galite išsifiltruoti filmus pagal žanro kategoriją ir svarbiausią šios autoritetingos svetainės filmo reitingą. Rekomenduojame rinktis didesnį reitingą turinčius filmus, ypač jeigu siaubo filmus žiūrite retai.

Kita problema, su kuria susidūria žiūrovai yra tai, jog po kurio laiko sunku išsirinkti filmą. Nes didžioji dalis jau būna matyti, arba netinka aprašymas, filmo įvertinimas ar kiti dalykai. Šiuo atveju gelbėja pagalbinės svetainės, įvairūs forumai, ta pati filmai in svetainė pateikia daugybę kategorijų, išfiltruotų pagal Lietuvių žiūrimumą. Galite išsirinkti filmą ir jį žiūrėti per legalių platformų alternatyvas, kurių šiais laikais yra apstu. Tai lyg internetinis kino teatras namie.

Kaip pasiruošti komfortabiliai žiūrėti? Siaubo filmai

  • Pasiruoškite gėrimus ir užkandžius vienoje vietoje. Šiuo atveju nereikėtų vaikščioti ir blaškyti savo ir kitų draugų ar šeimos narių, kurie žiūri filmą kartu su Jumis. Taip bus geriau įsijausti.
  • Taip pat dėl bereikalingo blaškymosi patariame iš karto nueiti į tualetą atlikti gamtinius reikalus.
  • Šiltas apklotas ir blankus apšvietimas. Tai leis labiau pasinerti į siaubo filmų potyrius.
  • Jeigu esate jaunas žiūrovas, patariame nežiūrėti siaubo filmų, kuomet esate vieni namuose. Net menkiausias garsas namie, ar kieme gali sukelti įtarimą, jog pas Jus gali apsilankyti vienas iš siaubo filmų personažų.

Nerekomenduojame žiūrėti siaubo filmų silpnos psichikos žiūrovams, ar mažiems vaikams. Tai gali sutraumuoti žmogų ir reikės laiko atsigauti. O kitiems tiesiog palinkėsime gero laiko žiūrint filmą. – TautosNamai

 

 

Parašykite komentarą