Kai norisi ypatingo mergvakario – reikia imtis tokių idėjų, kurios ne tik smagios, tačiau taip pat ir lieka visam gyvenimui. Viena tokių pramogų gali būti susijusi su skrydžiu oro balionu, kuris tikrai kels tik pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu ilgam įsimins atmintyje.

Skrydis oro balionu, esame tikri, kad patiks daugeliui. Net ir toms, kurios bijo skristi. Paprasčiausiai krepšys yra gana stabilus, tad siūlome svarbiausia rasti patikimus paslaugos tiekėjus, kad emocijos, kurias patirsite – bus pačios geriausios.

Kur norite skristi?

Šiuo metu skrydžių galimybės tikrai yra labai plačios, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Dažniausiai lietuviai renkasi regioninius parkus, kadangi tai yra labai gražūs kampeliai, kurie yra verti dėmesio.

Dažniausiai sulaukiantys oro balionų savo teritorijoje yra:

  1. Nemuno deltos regioninis parkas.
  2. Rambyno regioninis parkas.
  3. Žagarės regioninis parkas.
  4. Pavilnių regioninis parkas.
  5. Ir kiti.

Renkantis visada siūlome skirti dėmesio ir kitoms pramogoms, kurios dažniausiai bus derinamos kartu su oro baliono malonumu.

Ar tik šiltuoju metų laiku?

Tikrai oro baliono paslaugos yra siūlomos ne tik vasarą. Kai tik daugelis žmonių renkasi pavasarį arba rudenį, kadangi tai yra laikas, kai ne tik ne per daug karšta, tačiau dažniausiai ir yra kur kas gražesnė gamta. Ypač – rudenį, kai viskas yra spalvota. Esame tikri, kad tokiu atveju patirsite kur kas daugiau gerų emocijų ir tuo pačiu galėsite pamatyti – kokia nuostabi yra gamta.

Pasiruošimo gidas

Dažniausiai prieš skrydį specialistas pateikia instrukciją, kurios reikia laikytis. Labai svarbu kuo detaliau visko išklausyti, kadangi tai leis būti ramiu, kad paties skrydžio metu ne tik nekils jokių klausimų, tačiau taip pat ir būsite saugus. O tai yra svarbiausia.

Mergvakaris dažniausiai būna tik kartą gyvenime, tad tikrai norisi paminėti jį taip, kaip Jums labiausiai tinka ir patinka. Tik reikia nepamiršti apgalvoti veiklas prieš ir po. Tokiu atveju visa diena bus kupina pačių gražiausių akimirkų, kurios džiugins kiekvieną, ne tik būsima jaunąją.

Parašykite komentarą