Stalo žaidimai  – tikrai ne XX amžiaus pramoga. Ir ne XIX amžiaus. Jie žinomi jau labai seniai. Žinoma, kinta patys žaidimai, jie tampa inovatyvesni, kūrybiškesni, tačiau tūkstančius metų juos vienija tas pats poreikis – kad su jais būtų smagu.

Šiuo metu rinkoje siūlomi stalo žaidimai yra tinkami ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Natūralu, kad tai gali būti labai smagi pramoga šeimai. Tiek vakarais, tiek per šventes.

Aptarsime kelis stalo žaidimus, kurie puikiai tinka visai šeimai. Svarbiausia, kad tai – ne tik smagi pramoga, tačiau ir loginį mąstymą bei kūrybiškumą lavinanti priemonė.

  • 1862 M: GELEŽINKELIO TIESIMAS RYTŲ ANGLIJOS REGIONE

Tai originalus žaidimas, kuris paskatins jus daugiau mąstyti, kurti strategijas ir planuoti į priekį. Stengdamiesi išsilaikyti permainingos ekonomikos laikais – žaidėjai turės ieškoti būdų kaip išpuoselėti geležinkelio liniją nebrangiai, tačiau kokybiškai. Žaidimą laimi, žinoma, pats turtingiausias dalyvis, kuris nusiperka paskutinė geležinkelio liniją.

  • ŽAIDIMAS “1989”

1989 yra jaudinantis žaidimas, kuris imituoja Šaltojo karo pabaigą, laiką apie 1989 metus. Žaidime susiduria komunistai su Vakarietiško pasaulio žmonėmis. Kas nugalės? Šis žaidimas yra ne tik smagi pramoga, tačiau taip pat ir puiki priemonė, kuri padės vaikams geriau suprasti istoriją ir šį gana sudėtingą laikotarpį.

  • 2 PIRMOSIOS RUNGTYNĖS

Šis žaidimas yra skirtas vaikams, tačiau jį žaisti kur kas smagiau – kai įsitraukia ir tėveliai. Eikite per sudėtingas linijas, atraskite nuotykius ir tuo pačiu užmegzkite ryšį su savo šeima.

  • LAIVŲ MŪŠIS

Pamirškite laivų mūšio žaidimą ant popieriuko nusipiešiant viską pačiam, kadangi su specialiu žaidimu – viskas kur kas paprasčiau ir patogiau. Ar galima sakyti, kad šis žaidimas yra klasika? Tikrai taip. Papasakokite vaikams – kaip Jums tekdavo jį žaisti. Juk nuostabu, kai pasaulis keičiasi, tačiau žaidimai ištisomis kartomis išlieka tie patys.

  • AYA

Tai yra dar vienas unikalus žaidimas, kuris sujungs šeimos narius gražiems vakarams. Kartu su šiuo žaidimu leiskitės į kelionę aukštyn upe, ieškokite gamtos lobių ir stebėkitės įvairiais kraštovaizdžiais ir gyvūnais, kurie ne tik patrauks akis savo margumu, tačiau ir paskatins kiekvienu jų – plačiau domėtis. Tai žaidimas, kuris leis išmokti daug naujų dalykų apie augalus bei gyvūnus.

Geriausias laikas – laikas su šeima. Išbandykite stalo žaidimus, kurie sujungia, kurie padeda vieniems apie kitus kuo daugiau sužinoti, galiausiai, žaidimus, kurie padeda atrasti savyje naujus talentus. Ir visą šią galią turi – patys paprasčiausi žaidimai.

 

Parašykite komentarą