Su gimtadieniu sveikinimai gali būti ne vien supakuotos dovanų popieriuje

Bent vieną kartą metuose per savo gimtadienį norime jaustis ypatingai, nieko nesirūpinti ir visą dėmesį skirti tik sau. Daugelis mano, kad sveikinti su gimtadieniu galima tiktai įteikiant apčiuopiamą dovaną. Tačiau, šiuolaikinėje visuomenėje materialios dovanos tampa vis mažiau populiarios. Sukaktuvininkui neretai žymiai maloniau gauti pilną emocijų dieną, o ne eilines supakuotas dovanas. Tad šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kurios padės nustebinti sukaktuvininką įdomesnėmis dovanomis.

Ekstremali dovana

Jei žinote, kad jūsų draugas domisi ekstremaliu sportu, tai gali būti puiki idėja, kaip jį nustebinti. Jeigu tą dieną, jis nesiruošia daryti jokios gimtadienio šventės, tad galite šią dieną paminėti ekstremaliai. Viena tokių idėjų galėtų būti šuolis su virve nuo tilto. Tokios pramogos tikrai tampa vis populiaresnės ir vargu ar kas nors galėtų atsisakyti tokios pramogos, jeigu einama iš proto dėl ekstremalių pojūčių. Tokia dovana reikėtų pasirūpinti iš anksto, nes neretai vyrauja gan nemažos eilės, tad svarbu nepavėluoti. Įvykus šuoliui tikėtina, kad tai bus nepamirštama gimtadienio dovana, nors ji ir neapčiuopiama, bet labai daug emocijų sukelianti idėja.

Pabėgimų kambariai

Su gimtadieniu sveikinimai gali būti ir bandymas pabėgti iš kambario. Tokia dovana naudinga tada, kai sukaktuvininkas dar nei karto nėra bandęs tokios pramogos. Tad kelių draugų grupė gali suplanuoti tokią pramogą. Ji tikrai nebus labai brangi ir papildomai prie viso šito dar galėsite nueiti į barą ar į bet kokią kitą vietą toliau pratęsti gimimo dienos šventės. Pabėgimo kambarių tematikos būna labai įvairios, tad jas galima derinti prie jubiliato pomėgių ar kitų jam malonių dalykų.

Dažasvaidis

Galbūt tokia pramoga labiau domintų vaikinų kompanijas, bet nereta mergina tokiai pramogai taip pat neatsispiria. Rengiant tokią pramogą iš karto reikėtų pasiruošti, nes tai yra gan “purvina” idėja, todėl iš anksto apie viską reikėtų pagalvoti. Bet jeigu, draugo gimtadienis yra niūrų rudenį arba žiemą, kada lauke yra minusinė temperatūra arba nuolatos lyja, dažasvaidžiui alternatyva yra lazeriai. Dažniausiai jis vykdomas uždaroje aplinkoje, todėl dėl blogo ir šalto oro nereikės nerimauti. Po viso šito, galite užsakyti maisto ir taip kartu praleisti likusį vakarą.

Parašykite komentarą