Kaip išsirinkti pigų dviratį laisvalaikiui?

Ieškote tobulo dviračio, bet nežinote nuo ko pradėti? Kai bandote pasirinkti geriausią dviračio tipą, pagalvokite apie šiuos klausimus:

Kokia danga daugiausiai važinėsite?

Kas tau patiko praeityje?

Ką turėjai praeityje, kas tau nepatiko?

Kur norėtumėte pasivažinėti savo naujuoju dviračiu?

Jei perkate dviratį norėdami pasivažinėti su draugų grupe, pirkite kažką panašaus į tai, kuo jie važiuoja. Važiuodami kalnų dviračiu negalėsite neatsilikti nuo plento dviračių. Ir plento dviratis negali važiuoti ant purvo ar smėlio.

Jei vaikystėje jums patiko važiuoti trimis greičiais, šis dviratis jums gali vėl patikti. Jei jums nepatiko plento dviratis, kurį įsigijote prieš keletą metų, galbūt kalnų dviratis būtų geresnis.

Dviračio pirkimo procesas gali būti suskirstytas į tris pagrindinius veiksmus:

  1. Išsiaiškinkite savo dviračio tipą

Tinkamas dviratis priklausys nuo to, kur ir kaip planuojate važiuoti. Pateikiame dviračių kategorijų sąrašą, kad padėtume jums susiaurinti pasirinkimą:

Kalnų arba MTB. Dviračiai skirti važinėtis kalnais ar nelygia kelio danga.

Miesto. Dviračiai skirti važinėtis mieste, dažniausiai būna su patogiu rėmu ir minkšta sėdyne.

Sulankstomi. Dviračiai su perliankiamu rėmu. Patogu transportuojant.

Turistiniai. Tai universalūs dviračiai, dažniausiai pritaikyti ilgesniems atstumams.

Plento. Dviračiai plonomis padangomis, skirti važiuoti lygia kelio danga.

  1. Veiklos ir kainos veiksnys: tam tikros kategorijos ir kainų intervalo dviračiai paprastai turi panašių tipų komponentus. Tačiau jeigu yra galimybė, galie mokėti daugiau už didesnio našumo komponentus ar rėmo medžiagas, tokias kaip anglis.
  2. Įsitikinkite, kad dviratis jums tinka: dviračiai yra įvairių dydžių, todėl pradėkite nuo tinkamo rėmo dydžio pagal savo ūgį. Dviračių parduotuvės gali padėti sureguliuoti tinkamumo problemas, kurios kyla jums renkantis dviratį.

Dažnai matysite etiketę „hibridinis dviratis“, taikomą įvairiems tipams. Jie yra hibridai ta prasme, kad iš dalies yra plento dviračiai ir iš dalies tinkami važiuoti prastesniais keliais. Tačiau hibridinis terminas vartojamas gana laisvai, o vienos parduotuvės hibridas gali būti kitos parduotuvės kalnų dviratis, todėl labai svarbu tai įvertinti ir nesirinkti dviračio vien pagal pavadinimą.

Parašykite komentarą