Auto akumuliatoriaus paieškos: 5 esminės gairės

Norite, kad Jūsų transporto priemonė visada važiuotų sklandžiai ir netektų susidurti su problema, kai ryte vedate variklį, tačiau jis neužsikuria?  Pirmiausia svarbu pasirūpinti transporto priemonės akumuliatoriumi, kadangi tai – Jūsų mašinos širdis, kuri plaks tinkamai tik tokiu atveju, kai derės prie konkretaus automobilio.

Pateiksime 5 gaires, kurios gali padėti rasti Jūsų automobiliui labiausiai tinkamą akumuliatorių.

  1. Visada siūlome rinktis tuos gamintojus, kurie rinkoje žinomi jau seniai ir kurių vardas yra siejamas su kokybe. Vieni tokių yra TEGO PLIUS akumuliatoriai, kurie džiugina ne tik ilgu tarnavimo laiko tarpu, tačiau ir patraukliomis kainomis.
  1. Kitas svarbus aspektas renkantis akumuliatorius yra talpa. Žinoma, galingesni – apsimoka labiau. Jie ir kainuoja brangiau, tačiau reikia žiūrėti ne pagal kainas, tačiau pagal tai – ko reikia Jūsų transporto priemonei. Štai ypač dėmesio verta TEGO PLIUS 60 Ah akumuliatoriai atitinka daugelio transporto priemonių poreikius. Tačiau kitoms gali reikti talpos siekiančios 100 Ah. Atitikimas yra labai svarbus.
  1. Retas žino, kad ieškant akumuliatoriaus automobiliui reikia daugiau dėmesio skirti ir paskirčiai. Išties, juk ne visi akumuliatoriai yra skirto lengvosioms transporto priemonėms. Kai kurie tinka tokiu atveju, kai reikia „širdies“ valčiai, o gal motociklui? Negalima į vieną transporto priemonę dėti tokį akumą, kuris buvo skirtas kitokiai. Tai gali sugadinti visą sistemą.
  1. Jeigu pirksite akumuliatorius iš tokių prekybos vietų, kurios siūlo garantijas – galite būti ramus, kad įsigysite tikrai patikimą kokybę. Siūloma taip ir daryti. Dažniausiai akumuliatoriams siūloma garantija siekia 12 mėnesių, tačiau gali kisti priklausomai nuo kiekvieno gamintojo. Žinoma, ilgiau yra geriau, tačiau jeigu tai kelia kainą – permokėti irgi neverta.
  1. Galiausiai, nors sakėme, kad kaina nėra pats svarbiausias aspektas renkantis, tačiau natūralu, kad kai kuriems – svarbus. Nepamirškite, kad perkant internetu galima sutaupyti pamačius akcijas, tad jas sekti tikrai verta. Tai puiki galimybė sutaupyti pinigų, nors kokybė bus tokia pat puiki.

 

 

Parašykite komentarą