Gelinio lakavimo priemonės, kaip pasirinkti?

Yra priežastis, kodėl gelinis nagų lakas tapo šiuolaikinio grožio pagrindu: jis praktiškai nesunaikinamas, neįtikėtinai blizgus ir siūlomas beveik kiekviename nagų salone. Nėra geresnio būdo pasilepinti, kaip pasidaryti prabangų gelinį manikiūrą.

Geliniai lakai sudaryti iš stipresnių ingredientų, kurie tvirčiau sugriebia nagą nei tradiciniai lakai, ir yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų kasdienį dėvėjimąsi ir nesutrūkinėtų. Keletas skirtumų tarp gelinio ir įprasto lako:

Geliniai lakai yra lankstesni nei įprasti, todėl geriau atlaiko. Geliai kietinami UV arba LED lempoje, o įprasti lakai kietėja natūralioje aplinkoje. Gelius reikia nuvalyti bent dešimčiai minučių pamirkius acetone, o lakus nesunkiai nuvalysite nagų lako valikliu.

Svarbios yra priemonės geliniui lakavimui ir  lako sudedamosios dalys

Renkantis gelinio lakavimo priemones, renkatės ne tik nagų sveikatą, bet ir visą kūno sveikatą, nes jose gali būti toksiškų kancerogenų, kurių yra daugelyje lakų: formaldehido, tolueno ir dibutilftalato (DBP). Po klinikinių tyrimų nustatyta, kad didelėmis dozėmis šie ingredientai sukelia uždegimą ir daug kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių, pavyzdžiui, sutrikdo kepenų ir skydliaukės veiklą. Laimei, daugumoje šiandien gaminamų profesionalių nagų lakų šių „bjaurybių“ nėra.

Apsaugai apsvarstykite galimybę naudoti nagų juosteles

Norite gelinių nagų be žalos ir džiūvimo laiko, tuomet rekomenduoja naudoti dažytas nagų juosteles, tokias kaip NCLA, padengtas skaidriu gelio sluoksniu. Tokiu būdu gelis niekada neliečia tikrosios nago plokštelės ir išsilaiko iki dviejų savaičių.

Nors gelinis manikiūras atrodo kaip įprastas senas manikiūras, privalumai yra tie, kad jis išlieka ilgiau ir yra tvirtesnis. Be to, gelinio manikiūro grožis yra tas, kad jį gali pasidaryti bet kas, nesvarbu, net jeigu jūsų nagai yra itin trumpi.

Parašykite komentarą