Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai namuose neplanuotai prireikė remonto. Atsitinka taip, jog kažkas sugedo ar sulūžo ir remontui bei naujiems baldams nėra pinigų, todėl tokiu atveju geriausiai pagelbėti gali paskola būsto remontui.

Kada suteikiama paskola remontui?

Jeigu niekuomet nesate ėmę paskolos remontui, gali kilti klausimas, kokiems remonto darbams ar pirkiniams į namus gali būti suteikta paskola. Tačiau iš tiesų tai kreditoriui visiškai neturi jokios reikšmės. Norint pasiskolinti remontui, nereikia pateikti jokių remonto darbų sąrašo ar pateiktų meistrų sąmatos. Vartojimo paskola suteikiama nepaisant to, kokie darbai Jums reikalingi. Bent jau tokios taisyklės dažniausiai taikomos, kai suteikiama paskola smulkiojo kreditavimo bendrovėse. Tai labai patogu, nes iš pasiskolintų pinigų galite savo nuožiūra atlikti reikalingus remonto darbus ir netgi tuos, kurie galbūt iš pradžių nebuvo planuoti. Atliekant remontą labai dažnai pasitaiko situacijų, kai planuojami vieni darbai, o eigoje pamatoma, kad reikalingi ir papildomi.

Kaip gauti geriausią pasiūlymą?

Jeigu Jums reikalinga nedidelė paskola remontui, pasidomėkite, kur tokios paskolos yra suteikiamos. Šiuo metu populiariausias būdas paskolinti nedidelę sumą pinigų, yra kreiptis į kreditavimo bendroves. Taip pat paskola būsto remontui gali būti suteikiama užsiregistravus tarpusavio skolinimosi platformoje, kur skolinamasi iš paprastų žmonių.

Jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą, pasidomėkite skirtingų kreditorių suteikiamomis paskolos sąlygomis. Tai sužinoti galite užpildę kelias paskolos skaičiuokles. Suvedę Jums reikalingą pinigų sumą ir paskolos atidavimo laiką, sužinosite, kokiomis sąlygomis paskolos suteikiamos. Paskola įvertins visus taikomus mokesčius ir parodys, koks planuojamas paskolos pabrangimas bei kokia būtų prognozuojama mėnesinę paskolos grąžinimo įmoka.

Kad sužinotumėte, koks tiksliai pasiūlymas būtų suteikiamas Jums, užpildykite kelių kreditorių paskolos prašymą. Tuomet gausite tikslų paskolos pasiūlymą ir galėsite nuspręsti, kuri siūloma paskola būsto remontui yra suteikiama Jums geriausiomis sąlygomis. Visuomet geriau rinktis iš kelių variantų, kad galėtumėte pasiskolinti patraukliausiomis sąlygomis.

Kaip skolintis atsakingai?

Labai dažnai tokiais atvejai, kai suteikiamos vartojimo paskolos, kaip kad remontui, kyla pavojus skolintis neatsakingai, neįvertinus savo finansinių galimybių. Todėl tam, kad to išvengtumėte, nepamirškite kruopščiai suplanuoti paskolos. Pirmiausia, skolinkitės tik tuomet, kai pinigai iš tiesų reikalingi, o paskola – būtina. Ir jokiu būdu nesiskolinkite daugiau pinigų, nei reikia remontui, nes taip rizikuojate įklimpti į skolas ir atsidurti tokioje situacijoje, kai neapgalvotai paimta kreditas taps nepakeliama finansine našta.

 

Parašykite komentarą