palanga automobiliu

Ką verta aplankyti Palangoje su automobiliu?

 

Palanga yra nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms. Palanga gali pasiūlyti daug nuostabių ir įdomių vietų, kurias galite apkeliauti su automobiliu. O jeigu neturite savo automobilio, mašinų nuoma Palangoje jums bus tikras išsigelbėjimas, nes pasiūlys platų mašinų pasirinkimą nuomai už prieinamą kainą.

Lankytinos vietos Palangoje

Birutės parką ir Gintaro muziejų aplankyti yra būtina kiekvienam. Birutės parkas yra jauki ramybės oazė, kurioje atsipalaiduosite ir smagiai pasivaikščiosite. Ši vieta su kiekvienais metais vis labiau gražėja ir yra puoselėjama. Birutės parke yra įsikūręs garsusis Gintaro muziejus, kuriame eksponuojamas skirtingų formų bei atspalvių gintaras.

Šventosios paplūdimys yra viena populiariausių vietų. Jis yra tvarkingas, švarus, jaukus. Jo kopose rasite pastatytą įspūdingą 4 metrų aukščio skulptūrą, pavadinimu „Žvejo dukros“. Jeigu nusprendėte apsilankyti šiame paplūdimyje, būtinai aplankykite ir žymųjį Šventosios švyturį.

Dinozaurų parkas yra puiki vieta šeimai. Jis yra įsikūręs itin gražios gamtos apsuptyje. Dinozaurų parke galėsite rasti daugiau nei 50 dinozaurų, kurie riaumoja bei juda. Taip pat galėsite rasti aktyvių pramogų vaikams, veidrodžių labirintą, batutus bei kitokias pramogas.

Olando Kepurė yra viena labiausiai lankytinų vietų. Ją rasite tarp Girulių ir Karklės. Tai yra skardis, kurį suformavo ledynmetis ir tai yra aukščiausia Lietuvos pajūrio vieta. Olando kepurė turi medinę apžvalgos aikštelę nuo kurios atsiveria Baltijos jūros ir nuostabių paplūdimių vaizdai.

Nemirsetos paplūdimys yra vienas labiausiai mėgstamų paplūdimių, nes jis yra švarus, tvarkingas, jame dažniausiai būna ne toks didelis kiekis turistų kiek pagrindiniame Palangos paplūdimyje. Todėl šis paplūdimys yra labiau skirtas ramiam poilsiui prie jūros ir pasivaikščiojimams nuostabioje gamtoje.

Ventės ragas yra pusiasalis prie Kuršių marių. Prie jos rasite ir jaukų bei įspūdingo grožio raudonų plytų mūrinį švyturį, į kurį galite užlipti ir pasižvalgyti jeigu norėsite. Būtent nuo švyturio apžvalgos aikštelės galėsite pamatyti atsiveriančias Kuršių marias, Kuršių neriją bei Rusnės sąlą.

 

 

Parašykite komentarą