Kaip pasirinkti šampūną garbanotiems plaukams?

 

Kaip išsirinkti tinkamą šampūną garbanotiems plaukams? Gali būti didžiulė kova ieškant tinkamo šampūno jūsų garbanoms! Jei pavargote nuo nesibaigiančių bandymų ir klaidų, šis straipsnis skirtas jums.

Pradėkime nuo to, kaip nustatyti, kokio tipo garbanas turite. Plaukų poringumas, akytumas reiškia, kaip jūsų plaukai leidžia aliejui ir drėgmei prasiskverbti pro odelę – išorinį plaukų sluoksnį. Yra trys plaukų poringumo tipai: didelis poringumas: odelės išsiskleidžia, vidutinis poringumas: odelės pasiskirsto tolygiai, mažas poringumas: odelės yra uždarytos / sandariai kartu. Poringumą daugiausia veikia genetika; tačiau atšiaurūs modeliavimo metodai, tokie kaip balinimas, terminis apdorojimas nenaudojant šilumos apsaugos priemonių ir šiurkščių paviršiaus aktyviųjų medžiagų naudojimas, gali pažeisti plaukų odeles ir išsiskirstyti. Jei norite patikrinti savo plaukų poringumą, išplauti ir išdžiovinti plaukus, atlikite šiuos veiksmus: užpildykite stiklinę švaraus vandens. Įmeskite vieną plaukų sruogą į stiklinę. Stebėkite, ar sruogelė skęsta ar plūduriuoja Jei sruogelė skęsta, jūsų plaukai yra labai poringi. Jei ji plūduriuoja, jūsų poringumas yra mažas, o jei ji plūduriuoja stiklo viduryje, jūsų poringumas yra normalus. Garbanos tipas. Yra trijų tipų garbanos – banguotos, garbanotos ir riestos. Šie trys tipai suskirstomi į potipius (A, B, C), atsižvelgiant į jūsų garbanų  formą ir skersmenį

Geriausias šampūnas garbanotiems plaukams. Dabar, kai gerai žinote savo plaukų tipą, pakalbėkime apie tai, kokį šampūną turėtumėte naudoti savo nuostabioms garbanoms. Kalbant apie drėgmę, garbanos mėgsta būti drėkinamos! Priklausomai nuo to, kaip įtemptos jūsų garbanos, jūsų plaukų galiukai gali išdžiūti daug greičiau nei sruogos, esančios arčiau galvos. Taip yra dėl jūsų plaukų sruogų išlinkimų. Kai natūralūs aliejai iš galvos odos keliauja sruogomis, jiems gali būti sunku pasiekti galus. Štai kodėl garbanotiems plaukams geriausiai tinka drėkinamieji šampūnai su natūraliomis drėkinančiomis priemonėmis, pavyzdžiui, kokosų aliejumi. Natūralūs ingredientai suteikia drėgmės nepažeidžiant natūralaus jūsų plaukų PH.

Parašykite komentarą