Kodėl ekskavatoriai yra viena populiariausių žemės ūkio technikos įrenginių?

Efektyvus ir greitas žemės darbų atlikimas dažniausiai yra pirmasis žingsnis statant pastatus ir atliekant kasimo darbus. Siekdami pagreitinti kasimo laiką, dauguma statybos įmonių ar pavienių asmenų jau seniai nusprendė naudoti specializuotą įrangą, kurios naudojimas yra daug pelningesnis nei rankų darbas. Yra daug argumentų, kodėl ekskavatorius yra viena populiariausių žemės ūkio technikos įrenginių, įskaitant, visų pirma, laiką, kurio reikia darbams atlikti.

Šiuo metu naudojami keli skirtingi ekskavatorių tipai, kurie skiriasi dydžiu, važiuoklės charakteristikomis ir pritaikymu.

Ekskavatorių skirstymas pagal atliekamų darbų pobūdį

  • Nepertraukiamo ciklo ekskavatoriai – tai mašinos, kuriose darbo etapai

atliekami vienas po kito, be pertraukos.

  • Pertraukiamo ciklo ekskavatoriai, dar vadinami vieno kaušo ekskavatoriais,

nes juose yra vienas kaušas. Nutrūkęs ciklas susideda iš to, kad tarp nuoseklių veikimo etapų yra pagalbiniai etapai. Pirmiausia mašina perkelia kaušą su turiniu, tada jis ištuštinamas ir grįžta į pradinę darbinę padėtį. Reikia pridurti, kad tai dažniausiai naudojami ekskavatoriai statybose.

Ekskavatorius reikalauja daug investicijų, todėl jei jums nereikia jo dažnai naudoti, tai pavieniams darbams atlikti nuoma yra puiki išeitis, daugiau informacijos kur ir kokius ekskavatorius galite išsinuomoti rasite internete.

Ne visada turime galimybę įsigyti naują ekskavatorių. Tai nemaža investicija, ypač įmonėms, kurios tik pradeda savo veiklą rinkoje. Be to, reikia atsižvelgti į eksploatavimo išlaidas ir būtinybę sukurti vietą, kurioje transporto priemonė bus saugoma tinkamomis sąlygomis. Nusprendę išsinuomoti ekskavatorių, turime galimybę naudoti nepriekaištingos techninės būklės techniką, o tuo pačiu nereikia nuolatinio aptarnavimo, apžiūrų ar remonto. Tai ekonomiškas ir patogus pasirinkimas, kai jums reikia ekskavatoriaus individualiems darbams atlikti.

Renkantis ekskavatoriaus tipo pravartu žinoti, kad vikšriniai ekskavatoriai puikiai tiks itin sudėtingoje žemėje, kur ratiniam ekskavatoriui yra galimybė įklimpti, o ratinius verta rinktis kur gruntas stabilus ir tvirtas.

Parašykite komentarą