Faktas yra tas, kad bliuzonų stilių, spalvų ir medžiagų įvairovė yra labai didelė, ir dizaineriai kiekvienais metais sukuria kažką naujo. Tačiau kokius bliuzonus dėvėti, kad jie būtų madingi? Su kuo juos derinti?

Šiandien mada stebina kontrastais ir neįprastais deriniais, madingi moteriški bliuzonai 2022 harmoningai derės net prie biuro stiliaus, jei nėra griežto aprangos kodo, bei jaunimui taps nepakeičiamu rūbu tiek studijoms, tiek ir poilsiui.

Madingiems bliuzonų modeliams būdingos tokios savybės kaip plati arba didelė apykaklė, gaubtuvas, asimetrija ir sluoksniavimas. Nauji moteriški bliuzonai 2022 yra populiarus tiek trumpi, tiek ilgi.

Todėl akivaizdu, kad seniau vadinami gatvės stiliaus drabužiai sujungia praktiškumo ir patogumo sąvokas. Todėl bliuzonai gali atlikti pagrindinį vaidmenį jūsų apsirengimo komplekte. Stilių galima papildyti kartu su odinėmis kelnėmis, klostuotu sijonu ar dėvėti tiesiog ant suknelės ar vietoj jos. Pakanka tik suprasti, kaip tai teisingai derinti su kitomis garderobo detalėmis. Norėdami tai padaryti, stilistai pataria sutelkti dėmesį į bliuzono stilių, medžiagą ir atspalvį.

Bliuzono spalva

Šaltas oras nėra priežastis liūdėti. Ryškūs akcentai bliuzonuose išlieka madingi. Specialistai teigia, kad įdomios spalvos geba pakelti endorfinų lygį ir pagerinti ne tik jį dėvinčio, bet ir aplinkinių nuotaiką.

Bliuzono medžiaga

Bene svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis bliuzoną, yra jo kokybė. Juk pirminė bliuzono užduotis – apsaugoti nuo šalčio ir blogo oro. Medžiagos kokybė tikrai turi įtakos šilumos išlaikymui vėsesniu oru. Jei bliuzoną renkatės stilingą ir patogų, tai oversize modeliai tikrai bus puikus sprendimas. Šilta, nevaržo judesių, suteikia komforto ir šilumos – sunkiai randamas derinys, pavyzdžiui, kardiganuose.

Moteriškiems žieminiams bliuzonams būdingi platūs, ilgi modeliai. Jie atrodo itin įspūdingai, kartu garantuoja šilumą ir judėjimo laisvę. Ilgas bliuzonas yra žiemos alternatyva tunikoms, kurios dažniausiai dėvimos šiltuoju metų laiku. Galite pasirinkti modelius, kurie siekia šlaunų vidurį. Prie tokio bliuzono užtenka rinktis aptemptas kelnes ir aulinukus. Ne mažiau geras sprendimas būtų ilgas bliuzonas kartu su pėdkelnėmis ir aukštais batais.

 

Parašykite komentarą