Įvažiavimas ir išvažiavimas iš pramoninių objektų  – tai vietos, kurių įrengimui turi būti skiriamas ganėtinai didelis dėmesys. Įprasta čia yra statomi vartai, pro kuriuos ir vyksta kontrolė visų transporto priemonių, kurios siekia patekti į teritoriją arba išvažiuoti iš jos. Renkantis tinkamiausią sprendimą, kuris leistų užtikrinti ne tik efektyvią, bet ir patikimą srautų kontrolę, svarbu įvertinti kelis esminius dalykus, kurie leis priimti teisingą sprendimą.

Pramoniniai objektai gali būti labai skirtingi, tačiau visuose juose yra vienokio ar kitokio lygio saugumo užtikrinimas. Vartai – labai svarbus elementas, kurio pagalba galima efektyviai valdyti transporto priemonių srautus. Kaip ir privačių sklypų ir teritorijų atveju, rinktis čia iš esmės tenka tarp dviejų vartų tipų: atveriamų ir stumdomų. Pasirinkimas dažnu atveju priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Kuo didesnis skaičius transporto priemonių, važiuojančių į pramoninio objekto teritoriją, ir išvažiuojančių iš jos, tuo dažniau tenka atidaryti ir uždaryti vartus. Taigi tokiais atvejais gan svarbus yra automatinio sprendimo greitis. Dėl šios priežasties stumdomų vartų variantas yra tinkamesnis. Tačiau tais atvejais jei vartus tenka atidaryti ir uždaryti tik retkarčiais ir tam net nėra būtina automatiką, tai dviejų atveriamų varčių įrengimas gali būti ekonomiškai naudingesnis ir paprastesnis.
  • Pravažiavimo plotis. Jei į pramoninį objektą veda ganėtinai platus kelias, kuriuo tenka važiuoti didelių gabaritų transporto priemonėms, stumdomi vartai taip pat būtų geresnis sprendimas. Nors iš šiuolaikinės atveriamos konstrukcijos leidžia jas daryti 4-5 metrų pločio, tačiau neretai tokių išmatavimų būna nepakankamai. Stumdomi vartų modeliai tokiais atvejais yra gerokai universalesni.
  • Vieta įrengimu. Tai iš esmės būna svarbiausias veiksnys, apsprendžiantis, kurį sprendimą būtų geriausiai įrenginėti. Būna situacijos, kai teritorijoje, tiesiog nėra pakankamai vietos įrengti stumdomų vartų sistemą.

Pramoninių vartų įrengimas neabejotinai priklauso ir nuo kitų veiksnių, dėl kurių visada rekomenduojama pasitarti su jų tiekėjais. Apie skirtingus variantus ir jų ypatumus galima sužinoti svetainėje http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai/pramoniniai-vartai.htm. Čia taip pat galima užsisakyti patikusį sprendimą ir susitarti dėl jo įrengimo.

 

Parašykite komentarą