Apsilankykite Influx.lt ir skaitykite grožio naujienas paspaudę čia.

Grožis ir kosmetika – tai neatsiejami dalykai. Jau nuo seniausių laikų moterys dailina savo veidą ir kūną kosmetika, kuri padeda ne tik joms išlaikyti jaunystę, bet ir sukurti nepamirštamą įspūdį. Tačiau norint, jog kosmetika išsilaikytų visą dieną ant veido tenka tam tikras priemones nuolat turėti rankinėje. Kurias? Apžvelkime sąrašą:

1. Pudra

Deja, bet pudra neišlieka visą dieną. Todėl tenka kas porą valandų papudrinti ne tik nosytę, bet ir visą veiduką. Pudros dėka makiažas paslepia spuogelius ir raukšleles.

2. Tušas

Apie didelę blakstienų apimtį svajoja kiekviena moteris. Deja, tik dalis drįsta prisiauginti blakstienas, kadangi daugelis specialistų teigia, jog priaugintos blakstienos kenkia natūralioms blakstienoms. Likusios moterys turi vargti su tušais ir nuolat jas dažyti. Tam tikri gamintojai siūlo tušus, kurie yra atsparūs vandeniui, tačiau jie retai kada ilgai išlieka ir tenka vis tiek nuolat padažyti blakstienas. Kosmetikos naujienos nuolat apžvelgia naujoves ir galima pastebėti, kad daugelis moterų renkasi ne tik tušą, bet ir blakstienų rietiklį. Tačiau jis ilgalaikio efekto neduoda, reikia nuolat riesti blakstienas.

3. Lūpų dažai

Daugelis moterų renkasi ne ilgai išliekančius, o įprastus lūpų dažus. Todėl turi turėti šalia lūpų dažus, jog galėtų pataisyti makiažą bet kuriuo metu. Deja, bet lūpų dažai nusivalo geriant, valgant ir net kalbant. Jeigu norite, kad jūsų lūpos nuolat būtų padažytos be priekaištų, turėkite lūpų dažus savo rankinėje.

4. Kvepalai

Tai ne makiažo priemonė, tačiau reikia moterims priminti, kad jos turėtų turėti nedidelį kvepalų flakonėlį. Kvepalų kvapas po truputį silpnėja, todėl naudinga turėti šalia kvepalus, kurie padės jums išlaikyti gardų kvapą visą dieną.

5. Drėkinantis kremas

Moterys turi nepamiršti, kad gražus turi būti ne tik veidas, bet ir kūnas. Turėkite šalia drėkinantį rankų kremą ir nepamirškite jų sudrėkinti.

Kosmetika padeda ne tik išsaugoti jaunystę, bet ir pasijusti gražesnėmis. Todėl, jeigu norite nejausti diskomforto ir visada turėti reikiamas priemones po ranka, visada skirkite joms vietos savo rankinėje. Na, o jeigu dar neturite tinkamų savo veido odai priemonių, galite daugiau apie kosmetikos naujoves bei apžvalgas sužinoti čia: Influx.lt.

Parašykite komentarą