Suplanuoti vestuves gali būti iš tiesų sudėtinga, jeigu apie jas nepagalvoji iš anksto ir joms pradedi ruoštis likus keliems mėnesiams iki suplanuotos šventės datos. Tada galvos skausmu tampa vestuvinis tortas, jaunųjų apranga, vestuvinis šokis bei kaip reikės paminėti vidurnaktį. Daug negalvoję jaunieji dažniausiai renkasi vestuvinius fejerverkus, nes tuomet gali būti tikri, kad tai bus nepamirštamas reginys, kuris tikrai paliks įspūdį ir puikiai paminės šventės kulminaciją. Tad, kokie fejerverkai dažniausiai vyrauja tokiose šventėse, papasakosime šiame straipsnyje.

Fejerverkų šou

Norint palikti tikrai neišdildomą įspūdį, tikėtina, kad iššauti kelių fejerverkų nepavyks. Jei galvojate apie tokį variantą, tuomet verčiau visai atsisakykite šios minties, nes labai didelė tikimybė, kad toks vaizdas nebus gražus ir jokio įspūdžio nepaliks. Tad jei norite tikrai gražaus vaizdo, rinkitės fejerverkus, kurie padarys tikrai gerą vaizdą. Fejerverkų šou turėtų trukti bent jau virš minutės laiko. Fejerverkai turėtų būti skirtingo dydžio, spalvų. Tačiau tai nėra taisyklė. Kai kurie jaunieji renkasi vienodos spalvos ir tai atrodo ne ką mažiau gražu ir didinga. Aišku, tuomet vestuviniai fejerverkai turėtų būti įvairaus dydžio, turėti skirtingus sprogimo greičius ir panašiai.

Fejerverkai su muzika

Dar viena populiari pramoga yra pasitikti vidurnaktį su fejerverkais, kurie yra susiderinę kartu su muzika ar tam tikra melodija. Pasirinkus šį variantą, vaizdas bus dar labiau įspūdingesnis ir atims žadą. Muzikiniai fejerverkai sukurs harmoniją visumoje, o parinkta melodija suvirpins ne tik jaunųjų, bet ir svečių širdis. Šios rūšies fejerverkai yra šiek tiek brangesni, nei kad įprasti fejerverkai, bet jaunieji juos, galima sakyti, renkasi dažniau, nei įprastus. Tad tikrai bent jau vieną kartą gyvenime, reikėtų negailėti išlaidų ant tikrai gražaus vaizdo ir malonios muzikos ausims. Juk sukeltų emocijų ir jausmų nenusipirksi už jokius pinigus, nes jos yra neįkainojamos.

Kitos grupės fejerverkų

Gali pasirodyti, kad fejerverkais galima mėgautis tik tamsiu paros metu. Tačiau tai netiesa. Jeigu jūsų šventė yra trumpa, yra užsakyti tik šventiniai pietūs ir dar nespėjant sutempti svečiai išsiskirstys, vis tiek, net ir tokiu atveju galite jiems sukurti ne ką mažiau įspūdingą reginį. Viena iš fejerverkų rūšių, kurią galima naudoti dienos metu yra dūmai. Jie gali būti įvairių spalvų, tad juos nesunkiai galėsite priderinti prie kitų vestuvių detalių. Taip pat paleidžiant tokius dūmus, būtinai verta nusifotografuoti, nes nuotraukos bus tikrai labai gražios ir išskirtinės.

Parašykite komentarą