Nosies operacija dėl estetikos

Daugelis pacientų užduoda klausimą: „Ar jums lūžta nosies kaulai ir laužoma nosies nugarėlė? Pusę nosies nugaros sudaro kremzlės, o kitą pusę sudaro kaulinė struktūra. Neįmanoma atlikti kosmetinės nosies operacijos (rinoplastikos), nepašalinus šio kaulinio darinio ar nepažeidžiant kaulo.

Kai pašaliname nosies kuprą, nosis atrodo kaip stogas su nupjauta viršūne ir mes tai vadiname „atviru stogu“. Nosys atviru stogu iš priekio atrodo plačios. Šią išvaizdą reikėtų susiaurinti, nes ji nebus laikoma estetiška. Taigi iš kur jūs jį siaurinate? Mes siauriname nosį tiesiai nuo nosies ir veido jungties. Šią siaurinimo procedūrą galime atlikti naudodami plieninį kaltą ir plaktuką arba specialius įrankius, kurie nepažeidžia minkštųjų audinių ir kraujagyslių. Jei tai darysime plaktuku ir kaltu, kaulas gali lūžti nuo nepageidaujamų taškų ir per daug pažeisti aplinkinius minkštuosius audinius. Jei jis nulaužtas nuo tų vietų, kurių nenorime, negalime atlikti formavimo procedūros taip, kaip norime. Jei pažeidžiamos aplinkinės kraujagyslės ir minkštieji audiniai, atsiranda per daug mėlynių ir patinimų.

Naudodami mikromotorines ir ultragarsines kaulų formavimo priemones savo operacijose darome pjūvius ten, kur norime, o ne nekontroliuojamus lūžius. Šių prietaisų dėka savo operacijas atliekame su milimetriniu formavimu ir minimaliomis mėlynėmis bei patinimu.

Naudojant paprastą nosies estetiką (rinoplastiką), kuri pasižymi efektyviausiais nechirurginių estetinių aplikacijų rezultatais, nosiai veido viduryje suteikiama forma, kuri prisitaikys prie bendro kontūro. Paprasta nosies estetika – tai operacija, dar žinoma kaip nosies estetika be skalpelio.

Kas yra paprasta nosies estetikos operacija (rinoplastika)?

Paprasta nosies estetika yra pranašesnis estetinis metodas, palyginti su klasikine nosies estetika. Tai suteikia pacientui maksimalų komfortą gijimo proceso metu. Prieš atliekant paprastą rinoplastiką, paciento prašoma priekinės ir profilio nuotraukos. Tai galite padaryti ir siųsdami skaitmeniniu būdu neatvykę į mūsų klinikas. Mūsų gydytojai specialistai, atsižvelgdami į reikiamą dizainą, paruošia galutinį jūsų nosies variantą.

Rinoplastika yra medicininis terminas, vartojamas estetinėms operacijoms, atliekamoms siekiant pakeisti nosies formą. Šių operacijų metu galima koreguoti neestetinius nosies vaizdus, ​​ypač nosies padidinimą ir sumažinimą, kad nosis būtų estetiška.

Jei turite su sveikata susijusių problemų, pvz., kvėpavimo problemų, arba jei jūsų nosis jūsų netenkina estetiškai ir kelia nerimą, galite kreiptis dėl nosies estetikos.

Daugiau informacijos rasite: https://gpklinika.lt/nosies-korekcija/

Parašykite komentarą