Patikima telefonų taisykla Vilniuje 

Telefonas svarbus prietaisas, kuris mus lydi kiekvieną dieną, tačiau kartais ateina ta diena, kai reikia atsinaujinti ir įsigyti naują įrenginį. Ar kada nors pardavėte seną mobilųjį telefoną? Žinau, kad šis procesas nėra labai malonus. Pavyzdžiui, galiu papasakoti savo seno „Google Pixel 3A“ pardavimo darbo istoriją. Atrodo, kad telefonas nebėra baisus, vos prieš keletą metų jis puikiai veikė ir vis tiek atkeliavo iš žinomo gamintojo kaip Google. Nemanau, kad jį parduoti bus problemų, o naujasis savininkas per artimiausius kelerius metus bus patenkintas savo pirkiniu. Todėl pradėjau bandyti naudotis nemokamomis reklamos platformomis, tokiomis kaip Facebook Marketplace, reklam.lt, alio.lt. Šios platformos leidžia reklamuotis visiškai nemokamai, todėl nepatirsiu jokių papildomų išlaidų. Verta pabandyti ir jums.

Reklamos portalas ir Facebook

Mano mėgstamiausia „Facebook“ prekyvietė, nes ji turi didelę auditoriją ir gali lengvai bendrauti su potencialiais pirkėjais per „Messenger“. Mane čia labiausiai domina, bet neparduodu. Didžiausia FB problema ta, kad publika pakankamai keista, t.y. Galima sakyti, kad begalės klausimų uždavimas išnyksta arba mažina kainas iki juokingo lygio. Kitos nemokamos reklamos svetainės turi per mažai auditorijos, kad jose galėtų parduoti daiktus už pakankamą kainą. Taigi likęs monopolistas vis dar egzistuoja, kaip aš jį „deklaravau“. Ten skelbimo patalpinimas nėra labai brangus, apie 2eur, bet yra limituoto galiojimo laiko dėl to nepardavus iš pirmo karto teks skelbimą atnaujinti ir mokėti vėl, jau nekalbant apie visokius paryškinimus, skelbimo iškėlimus ir t.t. už kuriuos taip pat reikia papildomai mokėti. Taigi nepardavęs telefono, išleidęs krūvą pinigų ir iššvaistęs nemažai brangaus laiko atsakinėjant į užklausas, nusprendžiau paieškoti kito būdo parduoti telefoną.

Pirmoji idėja-lombardas!

Juk lombarduose nuo seno buvo teikiamos pirkimo telefonu paslaugos. Kadangi gyvenu Vilniuje, labai toli ieškoti nereikia, prie namo yra lombardas, bandau nuvažiuoti ir pažiūrėti. Įėjus pro duris kvepėjo baru, personalas nelabai paslaugus, bet patikrinęs telefoną pasiūlė 20eur. Tikroji telefono vertė gerokai didesnė, apie 180 eurų, turint omenyje, kad telefonas veikia puikiai, yra dėžutės ir priedai, net pirkimo čekis. Taigi, rinkitės pardavimo vietą atsakingai, geriausia telefoną parduoti internetu.

Sugedus telefonui patartina kreiptis į Telefonų taisyklą kuri gerai išmano savo darbą, o ne tik yra arti namų.

Parašykite komentarą