be gliuteno

Žvakutė be torto arba tortai be cukraus

 

Svajonės pildosi, o jeigu sugalvosite norą ir užpūsite žvakutę, galite neabejoti, jog svajonės virs tikrove. Bet… žodis „svajonės“, „norai“, „žvakutės“ kažkaip lyg neskamba be žodžio „tortas“. Tai tarsi du draugai, papildantys vienas kitą. Aišku, tam, jog užpūstum žvakutę, reikia gero, gero, gerulio torto. Visiškai nesvarbu, kokią sukaktį švenčiate – pirmieji metukai, penkiasdešimties metų jubiliejus, o gal tai vardo diena?

Na jau, pirmas gimtadienis tikrai be torto. Valgome morkytes, košytes, brokolius, žuvytę, todėl visa tai tiesiog nubrauksime, jeigu mūsų stiprius vitaminus nugalės baltasis dėdė cukrus. O ir kaip paskui vaikui įduosiu tą žalią, skanų, bet po paragauto cukraus, jau lyg praradusį skonį, brokolį?

Ką mes siūlome?

O jeigu mes pasiūlytumėme pasirinkimą – žvakutė be torto ar tortai be cukraus? Kas geriau? Idealiausia būtų tortai be cukraus, be gliuteno, bet su žvakute. Utopija? Tikrai ne. Tortai be cukraus – tai mūsų pasiūlymas Jums iš širdies į skrandį ir į sveikatą. Drąsiai siūlykite vaikui, močiutei, draugui, kaimynui, nes siūlote tai, kas ne tik nepakenks, bet ir padės. Padės praskaidrinti nuotaiką, papildyti organizmą natūraliais vitaminais, pajausti naujų skonių, padėkoti kažkam iš aukščiau už tai, jog egzistuoja skonio receptoriai. Dar vienas privalumas yra tas, jog mes suprantame, kad tortai internetu šiandien yra ypač reikalingas ir patogus užsakymo būdas. Ne, valgysite tikrą, bet užsisakyti galite ir internetu, tokiu būdu sutaupysite laiko ir užsitikrinsite, jog Jūsų mėgstamiausi tortai be gliuteno keliaus būtent pas Jus.

be gliuteno

Kokį tortą pasirinkti?

Tortai internetu, tai labai lengvas ir paprastas būdas užsisakyti sau pasaką. Būtent tokį pavadinimą turi veganiškas tortas su avietėmis bei citrinomis. Šį tortą mes vasarą puošiame gyvomis gėlėmis, o žiemą – uogomis. O gal tortas vardu „Mėlynius“? Raw tortas,  kurį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio, o iš pirmo kąsnio suprasite, jog niekam niekam jo neatiduosite. Tortai internetu nekantriai laukia Jūsų, o jeigu išsirinkti negalite ir norite visų, yra du variantai: užsisakyti daug daug ir pasidalinti su artimaisiais arba užsisakyti tortų rinkinį, kuris atrodo nuostabiai, o skonių paletė tokia plati, kad įtiksite net pačiam išrankiausiam žmogui planetoje.

Paruošė Sabina Kemerienė

Patalpino TautosNamai  komanda

Parašykite komentarą