Vestuvinio žiedo pasirinkimas: šablonas ar kurtas Jums?

Renkantis vestuvinius žiedus pora dažniausiai labai daug dėmesio skiria smulkmenoms. Natūralu, kadangi norisi tokio papuošalo, kuris ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir keistų emociją, kuri kelia tik geriausias mintis ir tuo pačiu perteikia tokius jausmus, kuriuos norisi jausti visą gyvenimą.

Ko nori lietuviai?

Kai ieškomi vestuviniai žiedai vienas svarbiausių aspektų yra sprendimas – ar jie bus kurti konkrečiai Jums, ar bus perkami iš juvelyrikos salonų, jau pagaminti.

Žinoma, tai lemia ne tik atitikimą, tačiau ir kainą. Visgi, nors individualūs vestuviniai žiedai dažniausiai kainuoja brangiau – lietuviai juos ir renkasi, kadangi tai suteikia asmeniškumo simboliui, kuris bus dėvimas visą gyvenimą kasdien.

Žiedas – tai ne tik papuošalas

Dažniausiai žiedai yra užsakomi pagal asmeninius poreikius dėl to, kad jaunieji nori kurto asmeniškai jiems, tai yra tokio, kuris geriausiai perteiktų jų meilę. Nors galima rasti ir labai gražių šablonų, tačiau tai, visgi, yra šablonas. Jis yra kurtas kitiems ir jį jau nešioja daugelis žmonių.

Natūralu, kad žmonėms meilė yra labai individualus dalykas ir dažniausiai yra tikimasi, kad ta meilė bus perteikta ant asmeninio, iki mažiausių smulkmenų pagal kiekvieno asmens, poros poreikius kurto žiedo. Tokiu atveju lieka tartis tik su juvelyru, kurio darbas yra įgyvendinti kiekvienos poros svajones.

Net ir patys įmantriausi norai gali būti įgyvendinami

Mitas, kad dažniausiai asmeninius žiedus sau renkasi tos poros, kurios nori kažko labai įmantraus. Tikrai ne. Juvelyrams tenka daryti ir gana paprastų žiedų, kurie per daug netraukia akis, kurie atrodo gana paprastai. Tačiau juose yra galbūt tas akcentas, kuris suasmenina tam tikros poros poreikius.

Tiesa, galimybės tikrai plačios ir šiuo metu juvelyrai gali pagaminti tokius žiedus, kurie Jums labiausiai patinka. Svarbiausia yra specialistui išsakyti savo lūkesčius. Kuo jis geriau supras jus – tuo jis geriau pagamins žiedą, kuris turės lydėti Jus visą gyvenimą. Svarbiausia yra pokalbis, kurio metu reikia išgryninti savo idėją.

Mylėkite vienas kitą…

Daugeliui porų vestuviniai žiedai yra labai svarbus simbolis, kuris parodo, kad žmonės nori būti kartu. Tai yra nuostabu, gera. Ypač kai žinoma, kad vienas žiedas, du žiedai – gali parodyti meilę net ir būdami minimalistinio stiliaus. Svarbiausia yra emocija, kuri juose slepiasi.

 

Parašykite komentarą