Vis daugiau žmonių siekia naujam gyvenimui prikelti senas kino juostas, kasetes ir kitokio pobūdžio įrašus, kurie šiuolaikinėmis technikomis sunkiai yra matomi. Džiugu, kad yra daug specialistų, kurie atlieka skaitmeninimo paslaugas ir tuo pačiu leidžia žmonėms būti ramiems, kad seni jų video – išliks ilgam laikui kompiuteryje bei kituose pavidaluose.

Svarbiausia yra rasti specialistus, kurių atliekamas video kasečių perrašymas yra profesionalus ir tenkina Jūsų poreikius.

Kainos yra patrauklios

Pirmiausia yra džiugu tai, kad vaizdajuosčių perrašymas yra ne tik kokybiška paslauga, kuri leidžia išsaugoti nuostabias akimirkas, tačiau taip pat ir galimybė gauti tai, ko Jums reikia, pigiau. Paprasčiausiai ši paslauga apskritai yra gana pigi, tad galima užsisakyti didelius įrašų skaitmeninimo kiekius ir nepergyventi, kad viskas Jums kainuos brangiai. Kai kurie specialistai net siūlo mažesnes kainas tiems, kurie užsisako daugiau. Belieka sekti kiekvieno pasiūlymus ir rinktis tuos, kurie Jums labiausiai tinka.

Plačios perrašymo galimybės

Džiugu, kad šiuo metu specialistai teikia labai daug įvairių paslaugų, kurios suteikia galimybę naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus įrašus. Ne tik tokius, kurie yra kasetės pavidalu, tačiau ir tokius, kurie yra juostose, garso laikmenose.

Žiūrėkite – kaip Jums patogu

Patogu tai, kad įrašymas .mp4 formatu leis žiūrėti tiesiai per TV tai, kas Jums yra taip brangu ir taip patinka. Svarbiausia, kad galima bus žiūrėti ir per PC bei kitus įrenginius. Kai kurie net įrašus žiūri per telefoną ir tokiu atveju visada su savimi, kad ir kur yra, gali mėgautis vaizdais, kurie jiems kelia geriausias emocijas. O to yra vertas kiekvienas. Tik gaila, kad ne visada deda pastangas, kad taip ir būtų.

Išsaugoti akimirkas yra tikrai labai paprasta. Svarbiausia, kad video kasečių perrašymas būtų atliekama profesionaliai išsaugant kokybę. Tai yra garantija, kad akimirkos, kad ir kokios bus kasetėje – visada liks Jūsų akyse ir atmintyje bei širdyje.

Išsami informacija: www.perrasymas.lt.

Parašykite komentarą